Skip to content

Videa, ze kterých mrazí: Prozradil vrah úkryt mrtvého těla?

Záhadné šifry, okamžiky před smrtí či dílo domnělého vraha společně tvoří pětici nejzáhadnějších videí, která kolují na internetu a vyvolávají celou řadu otázek. Kdo je jejich autorem? Co nebo kdo se skrývá v záběru či mimo něj?

Pátrání po odpovědích mnohdy odkrývá mrazivé skutečnosti!

Robotická figurína oblečená do dámských šatů, pro niž uživatelé internetu používají jméno Tara, je jedinou protagonistkou dvě a půl minuty dlouhé nahrávky, která se na internetu poprvé objevila v dubnu roku 2009.

Tara nejprve stojí uprostřed staromódně vypadající místnosti, má na sobě šedé kalhoty a volný pletený svetr a v různých intonacích opakuje věty „Hej, hej, hej, cítím se fantasticky!“ nebo „Prosím, odejdi. Uteč, uteč, uteč!“ V další části videa je Tara oblečená celá v černém, sedí na zemi ve svůdné póze a pohybuje hlavou tak, jak by si živá žena laškovně pohrávala se svými vlasy. Video přerušuje detailní záběr na jakousi zahradu či snad kraj lesa a po několika vteřinách se zase objevuje robotická figurína.

Co má tohle všechno znamenat? K videu se nikdo příliš nehlásí a není zřejmé, kdo jej natočil a proč.

Podařilo se sice vypátrat člověka, který video zveřejnil poprvé, ten ale tvrdí, že jej dostal spolu s dalšími nahrávkami od jisté společnosti, která má v oblibě nekonvenční videa. Odkud ale video pochází, nikdo není schopen říct.

Ti, kteří se na nahrávku podívali podrobně, si všimli, že okna v místnosti jsou falešná, a video tak nejspíš bylo natočeno ve studiu. Podle některých názorů jde o práci vyšinutého vraha a video je jeho přiznáním.

Místo mezi stromy, které se objevuje v detailním záběru, je prý místem, kde ukryl těla. A šaty, které má figurína na sobě, patřily obětem. Někteří se domnívají, že by video mohlo sloužit k náboru do nějakého vražedného kultu.

Může být některá z těchto hypotéz pravdivá, nebo jen někdo natočil tak podivné video z jediného prostého důvodu, a to protože může?

Video: YouTube
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články