Domů     V den výročí svatby si užíval s milenkami!
V den výročí svatby si užíval s milenkami!
19.1.2023

Že vztahy s výrazně mladšími muži většinou nekončí úplně nejlépe, o tom se na vlastní kůži přesvědčí i herečka Demi Moore. Její o více než dekádu mladší manžel ji totiž málem dožene k šílenství. Nenechá v klidu jedinou sukni, a tak je řešením rozvod. Jak se ale zdá, notorický sukničkář řádí dál.

Ashton Kutcher (*1978) se do povědomí diváků dostane díky roli ve filmu Hele, vole, kde mám káru? (2000).

Nejvíce se však proslaví až v roce 2005, a to sňatkem s herečkou Demi Moore (*1962), od které jej dělí patnáctiletý věkový rozdíl. Demi poslouchá ze všech stran, že se jí vztah se „zajíčkem“ nakonec vymstí a její drahý dá přednost mladší ženě.

I přesto ale manželství vydrží celých šest let. Pak jej bohužel stihne osud, který zlé jazyky předpovídaly. Ashton Kutcher dá přednost mladším milenkám.

Idylka s Demi Moore v roce 2008 FOTO: TechCrunch50 / Creative Commons / CC BY 2.0
Idylka s Demi Moore v roce 2008 FOTO: TechCrunch50 / Creative Commons / CC BY 2.0

Idylický vztah naruší zálety

Demi a Ashton se berou po kratším románku v roce 2005. Obřad se koná v náboženském centru, kde se scházejí stoupenci kabaly, tajného židovského učení.

Demi je totiž velkou příznivkyní této nauky, ke které ji již dříve přivedla zpěvačka Madonna (*1958). Svatby se účastní rodiny a přátelé páru, včetně exmanžela Demi Bruce Willise (*1955).

A přestože navenek vypadá vztah po šest let jako bezchybný a herečka po boku mladého partnera viditelně omládne, opak je bohužel pravda. Začnou se objevovat zprávy od Ashtonových přátel, kteří tvrdí, že mladý herec pravidelně jezdí do New Yorku na zálety.

Nikdo tomu nevěnuje pozornost až do chvíle, kdy se na Ashtona provalí pořádný malér.

Výročí svatby oslaví s prostitutkami

V den šestého výročí svatby Ashton rozhodně není na romantické večeři s manželkou. Místo toho jej paparazzi vyfotografují v San Diegu, jak si v nočním klubu užívá s lehkými dívkami ve vířivce. To je pochopitelně pro nešťastnou Demi velká rána.

Bohužel to však ještě není všechno. O několik dní později vyjde najevo, že poté co se Ashton nabažil vířivky, odešel na hotelový pokoj v doprovodu blondýnky Sary Leal a strávil s ní noc.

Vypočítavá tanečnice neváhá ihned poté prodat novinářům podrobnosti o noci s Kutcherem v přepočtu za 4,5 milionu korun. Herec jí prý namluví, že s Demi spolu už ve skutečnosti nežijí.

Poté si spolu užijí divokou noc, jejíž detaily se později objeví ve všech bulvárních magazínech. Není proto divu, že se po tomto incidentu Demi od Ashtona odstěhuje a oznámí, že si přeje manželství ukončit.

Zahýbal už dříve

Zlosti Demi Moore se nikdo nemůže divit. Nejedná se totiž zdaleka o Ashtonův první úlet.

Již o rok dříve na povrch vypluje jeho nevěra se studentkou Brittney Jones (*1990), která o svém románku se slavným hercem, jehož údajně potkala na bowlingu, médiím řekne sama.

Chvíle vášně na gauči v obýváku si prý s Ashtonem užije ve chvíli, kdy je Demi Moore pracovně mimo domov. Tehdy jí nikdo nevěří a chvíli to vypadá, že dívka skončí pro pomluvu před soudem. S odstupem času a po jiném provaleném románku to ale vypadá zcela jinak.

Zdá se, že herec nepatří zrovna k nejvěrnějším mužům showbyznysu. Že se s ním Demi v roce 2013 skutečně rozvede, tak nikoho nepřekvapí.

Demi trpí, on si užívá jinde

Po rozvodu skončí Demi dokonce v nemocnici. Stres a vyčerpání z obtížného životního období se negativně podepíšou na jejím zdraví. Herečka trpí depresemi a nedokáže se ani najíst. Kvůli podvýživě tak musí být hospitalizována s podezřením na anorexii.

Zato Ashtona, zdá se, černé svědomí příliš netrápí. Již necelý rok po rozvodu totiž spokojeně vrká se svou novou láskou, herečkou Milou Kunis (*1983).

Dvojice se zná již od dob dospívání, kdy společně hráli v seriálu Zlatá sedmdesátá (1998–2006). Dlouhá léta jsou však jen dobrými přáteli. Po aférce s Demi stojí Ashtona mnoho úsilí Milu přesvědčit, aby mu dala šanci.

Zamilovaný herec jí proto slíbí, že bude navždy jedinou ženou jeho života. Mila mu uvěří, a tak spolu nakonec začnou žít.

Vydrží vztah s Milou Kunis? FOTO: ColliderVideo / Creative Commons / CC BY 3.0
Vydrží vztah s Milou Kunis? FOTO: ColliderVideo / Creative Commons / CC BY 3.0

Jednou proutník, navždy proutník

Vztah Ashtona a Mily je médii prezentovaný jako velmi romantický. V roce 2014 se páru narodí dcera Wyatt (*2014) a o rok později se šťastní rodiče vezmou. Krátce poté se ale objeví problémy.

Fotografové přistihnou Ashtona, jak si vyrazil na masáž do laciného salonu, který kromě úlevy od bolavých zad nabízí také erotické služby. Milu to velice zklame.

Jednak scénář až příliš připomíná provalení nevěry v Ashtonově předchozím manželství, jednak podle přátel měla herečka od vztahu zcela jiná očekávání. Po svatbě prý začala uvažovat o druhém dítěti, nyní si však svým rozhodnutím není vůbec jistá.

Přistižený herec se sice hájí, že o nabízených službách salonu vůbec nevěděl, moc uvěřitelně to ale nezní. Vzhledem k finančním možnostem totiž může využít služeb kteréhokoli solidního masérského podniku.

Krize prozatím zažehnána

Po dlouhých týdnech pochybností Mila Ashtonovi návštěvu pochybného zařízení odpustí. Objevují se spekulace, že jej vezme na milost jen kvůli dceři. Za devět měsíců se páru narodí syn Dimitrij (*2016).

Chlapec je tak pravděpodobně plodem usmiřování svých rodičů. S problémy se pár očividně dokáže vypořádat, což dokládá také to, že je dodnes pohromadě. V současnosti se sice objevují informace, že mezi herci to opět skřípe, oni ale problémy ve vztahu popírají.

Pouze jim prý dává zabrat výchova dětí. Vypadá to tak, že se Ashton alespoň prozatím zklidnil a před dobrodružstvím v nočních klubech přece jen dává přednost rodině.

Demi Moore na Ashtona zapomněla v náruči o třicet let mladšího Nicka Jonase. FOTO: MTV / Creative Commons / CC BY 3.0
Demi Moore na Ashtona zapomněla v náruči o třicet let mladšího Nicka Jonase. FOTO: MTV / Creative Commons / CC BY 3.0

Co zaseje, to sklidí

Život Ashtona Kutchera však není zcela bez mráčku. Jeho zhrzená exmanželka mu totiž zakáže vídat děti, které spolu s ní vychovával, a kromě toho je poštve proti němu, takže jej ani vídat nechtějí. Kromě toho jej pomluví, kdykoli může.

Její přátelé říkají, že zcela zahořkla a plná nenávisti. Možná že však její zlost opadne s novým vztahem. Demi totiž randí s muzikantem Nickem Jonasem (*1992), který je o celých třicet let mladší než ona.

Herečku a mladého zpěváka seznámí dcera Demi Rummer Willis (*1988). S Nickem se totiž přátelí, a tak dobře ví, že dává přednost starším ženám.

Vypadá to tak, že se Demi Moore z předchozího nevydařeného vztahu s Ashtonem Kutcherem vůbec nepoučila…

Foto: David Shankbone / Creative Commons / CC BY 2.0, TechCrunch50 / Creative Commons / CC BY 2.0, ColliderVideo / Creative Commons / CC BY 3.0, MTV / Creative Commons / CC BY 3.0
Související články
Lifestyle
Známé pověry z ložnice: Klesá s věkem libido?
Na slavného amerického boxera Muhammada Aliho (1942–2016) nesmí ženská ruka něžně sáhnout dlouhých 6 týdnů před důležitým zápasem. Nechce ztrácet nejen energii, ale také koncentraci.   Lhůta je to asi rekordní, ale podobné sebezapření musí předvádět například i tým amerického fotbalu Pittsburgh Steelers před Super Bowlem, kdy má nařízenu sexuální abstinenci. Trenéři se tak snaží […]
Lifestyle
Neštovice: Postrach, který věda zahnala
Amerika je pro kolonizaci zemí zaslíbenou. Stačí přesvědčit původní obyvatelstvo, aby vycouvalo. Přesvědčovacích prostředků mají Evropané celou řadu. Pušky, děla, a také neštovice. Neštovice jsou nemocí, která významným způsobem mění dějiny Kolem roku 400 př.nl zasáhne Athény epidemie, s největší pravděpodobností neštovic. Vyhubí čtvrtinu populace a mezi obětmi je i nejvýznamnější z vůdců – Periklés (500–429 […]
Lifestyle
Praha stověžatá? Spíš kavárenská! Tři vyhlášené podniky, kde si známé osobnosti podávají dveře!
Vzduch je těžký a nasáklý kouřem z fajfek. Do kavárny vchází obrýlený fousáč, v němž všichni poznají Aloise Jiráska. Stůl u okna dnes pro změnu patří architektu Josefu Gočárovi. Zdánlivý klid naruší hluk ze zadní místnosti – nejde o nic vážného, to jen Jaroslav Hašek tropí vylomeniny. Vítejte v Unionce! Svatyně intelektuálů Co: Kavárna Union Zajímavost: Hašek zůstane […]
Lifestyle
5 mýtů o sexu: Škodí porno vztahům?
Že jsou mnohé ženy zlatokopky a v posteli svých bohatých partnerů předvádějí úctyhodné teatrální dvouaktovky, jen aby si nenašel jinou? Nepodceňujte podvědomí a sílu peněz. Jak ukazuje jeden z výzkumů, krása a inteligence mnohdy na tučné konto nestačí. Na vině není proradnost, ale prastaré archetypy. Jen z nejlepších lovců s oštěpem jsou dnes top manažeři… […]
reklama
historie
Po stopách Stonehenge: Začne to jednoduchým valem…
Vítejte v anglickém Amesbury. Protéká tudy slavná řeka Avona a ke Stonehenge to máme jen 3 kilometry. Právě tady je roku 2003 objeven hrob významného muže, který umírá kolem roku 2300 př. n. l. Hned dostává přezdívku Král Stonehenge. Vyloďovaly se právě v Amesbury některé z monolitů na stavbu kamenného unikátu? Ne. Řeka Avona je […]
Starověké Mohendžodaro: Nejluxusnější město světa
Davy skandují, peří létá. Kohoutí zápasy mají rituální charakter. Právě odtud, ze starověké Kukkutarmy, v překladu Kohoutího města, se rozšíří domestifikovaná drůbež do světa. Ale pozor: Zde je posvátná a nejí se!   Ve 2. tisíciletí před Kristem tu může žít až 100 000 obyvatel, což z „Kohoutova“ dělá metropoli světového významu. A živo tu […]
Versailles v číslech: Od sídla moci po muzeum dějin
Zámek jako z nejkrásnější pohádky je svědkem pohnutých dějin od doby, kdy se Francie stává významnou velmocí až po dramatický úpadek monarchie. Ve Versailles se však rozhoduje i o osudu jiných států. Impozantní sídlo ve Versailles je jednou z nejcennějších památek Francie, která je od roku 1979 zapsána na seznamu památek UNESCO. A také patří […]
Cholera: Detektivní pátrání s klikou
Lékař, který odhalí tajemství cholery si dá světu návod jak se s nemocí vypořádat, objevení skutečné příčiny nemoci se však nedožije. I tak ovšem dokázal změnit svět a vymýtit v civilizovaném světě jednu z nejděsivějších nemocí. Stejně jako s tuberkulózou, je to v první polovině 19. století i s cholerou. Většina lékařů zastává teorii miasma, a považuje ji […]
reklama
svět zločinu
Robert Tempel si odseděl 20 let v kriminále, chce rekordní odškodné
Novináři doufají v podobnou „senzaci“, jakou bylo omilostnění Jiřího Kajínka. Seskupí se poblíž věznice a přemýšlejí. Co jim propuštěný muž řekne? Jak bude naladěný? Co bude mít na sobě? Jenže on to vezme bočním východem a nepozorovaně zmizí. On se dočkal. Tehdy 28letý Robert Tempel vyláká Lukáše S. (22) z Velkých Popovic a jeho společníka Michaela V. (25) […]
Místo špekáčků opékal orgány obětí
Právě zavraždil dva malé chlapce. To je pro něj ale teprve začátek. Nad jejich zkrvavenými mrtvolami onanuje. Následně z těl vyjme vnitřnosti, které si upeče na ohni a sní.  Hrdly. Tak se jmenuje vesnice v okrese Litoměřice, kde přijde na svět Josef Kulík (*1930).  Hochova životní cesta rozhodně není snadná. Je ještě malý, když mu umírá […]
Dívka, která nesměla vyslovit své jméno
Kalifornští manželé Phillip a Nancy Garridovi unášejí v roce 1991 jedenáctiletou blondýnku Jaycee Dugardovou. Vězní ji osmnáct let a Garrido s ní za tu dobu zplodí dvě děti, Angel a Starlet. Dívka si ke svým únoscům přesto vypěstuje podivný, ale láskyplný vztah. Je ráno desátého června roku 1991. Jedenáctiletá Jaycee Dugardová, oblečená do své oblíbené […]
Jiří Dvořák: Pomstychtivý stařík útočil kyselinou, nastražil bombu a zastřelil úřednici
Na jedné straně je to inteligentní člověk. Na straně druhé jeho veškeré znalosti a zkušenosti přebíjejí emoce. Zloba, nenávist, touha po pomstě. A tak se jednoho dne vydá na vražednou výpravu. Má seznam smrti, který začne naplňovat.   Když se tento kluk narodí, dostává jméno a příjmení, které u nás má svého času kdekdo. Jmenuje […]
Nenechte si ujít další zajímavé články
Inkontinence je stále tabu
panidomu.cz
Inkontinence je stále tabu
Problém, který zná asi většina z nás. Musíme si „nutně odskočit“, ale není kam. A pro někoho pak už může být pozdě. Samovolným únikem moči čili inkontinencí trpí až půl milionů Čechů. Za lékařem se ale stydí jít, přitom se dá hendikep dobře ovlivnit cvičením i léky. Podle statistik až 65 procent postižených nikdy se
Záhadné bažiny Manchac: Obývá je krutá čarodějnice?
enigmaplus.cz
Záhadné bažiny Manchac: Obývá je krutá čarodějnice?
Na přelomu 19. a 20. století má v oblasti bažiny Manchac v americkém státě Louisiana žít tajemná žena jménem Julie Brown. Je to prý čarodějnice, která umírá za záhadných okolností v roce 1915. Od té d
Se sestrou jsme byly jako oheň a voda
skutecnepribehy.cz
Se sestrou jsme byly jako oheň a voda
Mladší sestra byla krásná a zábavná, na rozdíl ode mě. Měla desítky nápadníků, zatímco o mě nikdo nestál a zdálo se, že se nevdám. Vše nasvědčovalo tomu, že zůstanu na ocet. Pomalu jsem se smiřovala s nepopulárním údělem staré panny, která bydlí s rodiči ve velkém bytě, s otcem hraje po večerech karty a s matkou kouká na seriály. Byla jsem nenápadná šedivá
Moderní rezidence u rovníku
rezidenceonline.cz
Moderní rezidence u rovníku
Rezidence vznikla v rovníkovém Ekvádoru. Betonová stavba rozvržená do tvaru písmene T působí přes svou masivní konstrukci příjemně svěžím, elegantním a odlehčeným dojmem. Tři podlaží, tři obytná kř
S.A.R. Rescue-Timer Edition 1994: Výroční skvost od Mühle Glashütte
iluxus.cz
S.A.R. Rescue-Timer Edition 1994: Výroční skvost od Mühle Glashütte
Rodinná manufaktura Mühle Glashütte v roce 2024 slaví třicáté výročí výroby náramkových hodinek speciální edicí S.A.R. Rescue-Timer Edition 1994. Tento model, symbol robustnosti a spolehlivosti, mimoc
Kde stál kamenný stolec Přemyslovců?
historyplus.cz
Kde stál kamenný stolec Přemyslovců?
Vzduchem létají mince. Lidé se po nich nadšeně vrhají. „Podívej, mám už plnou hrst,“ chlubí se jeden druhému. Jde o to na chvíli odvést pozornost davu, aby neušlapal přemyslovského knížete Břetislava I., mířícího k posvátnému kameni.   „Pojal Břetislava, synovce, a vedl jej na stolec knížecí,“ píše kronikář Kosmas (asi 1045‒1125) o nastolení Břetislava I. (1002/1005‒1055)
Kuřecí paličky v ohnivé marinádě
tisicereceptu.cz
Kuřecí paličky v ohnivé marinádě
Správně dochucená marináda dokáže obyčejné jídlo vyšvihnout do nebeských výšin. Přesvědčte se sami. Suroviny 8–10 kuřecích paliček sůl, pepř 1 lžíce hořčice 1 lžíce kečupu 1 lžička pálivé ml
Babské rady na bolest v krku
nejsemsama.cz
Babské rady na bolest v krku
Bolesti v krku jsou jedním z příznaků nachlazení, začínající chřipky či bakteriální nebo virové infekce. Pokud jsou teprve v počátku, můžete se těchto potíží zbavit i přírodní cestou. Bolest v krku je velmi nepříjemná. Hrdlo může být zarudlé, oteklé, může v něm být pocit škrábání a pálení doprovázeného chrapotem či potížemi při polykání. Jak si ulevit od bolestí a ztlumit zánět v hrdle?
Utajili Jeřábek a Třešňáková rozvod a dál hrají divadlo pro okolí?
nasehvezdy.cz
Utajili Jeřábek a Třešňáková rozvod a dál hrají divadlo pro okolí?
Už nějaký čas se proslýchá, že manželství herce Tomáše Jeřábka (49) z Jedné rodiny a herečky Halky Třešňákové (52) je v troskách. Teď se k nám však donesly zvěsti, že už by měli mít dokonce po rozvo
Zradil prokletý diamant Habsburky?
epochalnisvet.cz
Zradil prokletý diamant Habsburky?
O luxusní šperky z aukční síně Christie´s je jako každoročně obrovský zájem. Tentokrát však doslova enormní. V katalogu se totiž vyjímá skutečný skvost – pod položkou číslo 710 je v něm zapsán „bezejmenný žlutý diamant o váze 81,56 karátu, zasazený mezi 15 malými brilianty“. Jeho vyvolávací cena činí 350 000 švýcarských franků.   Původ tohoto slavného diamantu
Zámek Bečov nad Teplou a Relikviář svatého Maura: Dlouhá cesta k původní kráse
epochanacestach.cz
Zámek Bečov nad Teplou a Relikviář svatého Maura: Dlouhá cesta k původní kráse
Hned po korunovačních klenotech je relikviář svatého Maura považován za nejcennější movitou památku v České republice. A to se přitom zdálo, že tenhle románský skvost už je pro další generace nenávratně ztracen. Všechno začalo na počátku 13. století ve Francii. Biskup Gérard de Rumigny, působící v severofrancouzském městě Cambrai, byl neúnavný v hledání svatých relikvií. Nashromáždil jich hned
Mezihvězdný poutník není ztracen: Komunikace s Voyagerem 1 obnovena
21stoleti.cz
Mezihvězdný poutník není ztracen: Komunikace s Voyagerem 1 obnovena
Ve své době patřily k technologické špičce, máloco ale stárne rychleji než technologie. Sonda Voyager 1, která dala nahlédnout za oponu Jupiteru a Saturnu, dojala svět „Bleděmodrou tečkou“ a stala se