Skip to content

Uzdravila nemocnou ženu bílá paní?

Angličanka Diane Berthelot po vážné operaci trpěla vážnými problémy, kterých se nemohla za žádnou cenu zbavit. Její stav se zlepšil až po návštěvě jednoho britského kostelíka. Údajně ji uzdravila bílá paní. Došlo k zázraku?  

Angličanka Diane Berthelot po odstranění žlučníku trpěla koncem roku 2013 vážnou infekcí, které se nemohla i přes úsilí lékařů zbavit. Když se jednoho dne s manželem vydali na výlet do vesnice Worstead v hrabství Norfolk na východě Anglie, narazili na místní kostelík, v kterém v tu chvíli nikdo nebyl.

Diane Berthelot a její manžel.
Diane Berthelot a její manžel.

Zatímco si její manžel fotil jeho interiér, Diane si sedla do jedné z lavic a začala se modlit za své uzdravení. „V ten moment jsem náhle začala cítit velmi příjemný, hřejivý pocit.“ Po návštěvě tohoto místa se Dianin stav rapidně zlepšil, až se nakonec definitivně uzdravila. Šok přišel, když její manžel na konci října 2013 vyvolal fotografie, které v kostele pořídil. Na jednom snímku je totiž i Diane, jak se modlí v kostelní lavici. A hned za ní sedí zvláštní bílá postava s čepcem na hlavě.

Kostel ve vesnici Worstead, kde k zázraku mělo dojít.
Kostel ve vesnici Worstead, kde k zázraku mělo dojít.

Když se manželé do kostela po půl roce vrátí, místní farář jim sdělí, že může jít o bílou paní. Legenda údajně praví, že uzdravuje nemocné. Její duch byl prý v kostele viděn již několikrát! Že by se tak o Dianino zdraví skutečně zasloužil přízrak „bílé léčitelky“?

Fotografie Diane v kostele, za kterou sedí zvláštní bílá postava s čepcem na hlavě.
Fotografie Diane v kostele, za kterou sedí zvláštní bílá postava s čepcem na hlavě.
Foto: express.co.uk, ladyredstone.deviantart.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Duchové
Zobrazit více …