Skip to content

TOP 5 ikonických džinových momentů

Denim je jedním z nejrozšířenějších materiálů vůbec. To ale neznamená, že nemůže být stylový. Podívejte se na ty nejlegendárnější okamžiky, které se zapsaly do riflové historie.

Susan Sarndon a Geena Davis vyzdvihly roadtrip na úplně nový level ve filmu Thelma a Luise. Jejich útěk před zákonem v retro džínách s vysokým pasem jim dovoloval vykřičet nespoutané rebelství do celého světa.

2
Džíny, nebo život?

Možná si ještě vzpomenete na ten infarktový okamžik, kdy se Justin Timberlake a Britney Spears, objevili na červeném koberci ve sladěném denimovém kompletu. Bylo až neuvěřitelné, na jak dlouho se vám tento pohled vryl do sítnice a nemohla se ho zbavit!

Nechť se toto poselství z minulosti stane poučením do budoucna. Ale my věříme, že tahle tragicky se vy nikdy obléci nemůžete!

3
I hvězdy občas šlápnou vedle.

Představte si ty nejužší džíny, které dokážete. Tento obrázek ještě upravte ve photoshopu, a pak teprve zjistíte, jaké rifle nejraději nosí Kate Moss. Byla to právě ona, kdo prosadil trend kalhot, které vypadají jako nasprejované a dnes už se bez nich prostě neobejdeme.

Supermodel Kate Moss is spotted walking around the streets of London
Sexy průkopnice nových trendů.

Pokud potřebujete důkaz, že v jednoduchosti je krása i nesmrtelnost, stačí uvést jeden příklad za všechny. Je jím kultovní kapela The Ramones, jejíž modré džíny, obyčejná trička a kožené bundy se již zapsali do punkové historie.

Kdo potřebuje sex appeal, když existuje rock appeal!

5
Denim’s not dead!

Když se řekne ikonický džínový moment, mělo by se vám okamžitě vybavit jedno jediné jméno, a to James Dean. Tento nonšalantní frajer si ve filmu Rebel bez příčiny získal naše módní srdce jednoduchým lookem: bílé tričko a klasické blue jeans a tato nestárnoucí kombinace funguje dokonale dodnes.

6
Jednoduchý look, který bude vždy fungovat.
Foto: Levi‘s, youaremom.files.wordpress.com, idesigntimes.com, denimblog.com, theseus.info, thefashionisto.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Móda a gadgety
Zobrazit více …