Skip to content

Tipy na dovolenou: Jaká místa byste měli navštívit?

Tento článek je reklamním sdělením

Dovolenková sezóna začíná a možná přemýšlíte, kam letos vyrazit. Dovolená nemusí být jen o moři a o pláži. Je mnoho dalších nádherných míst, kam byste se určitě měli vydat. Takže když ještě nemáte vybráno, nechte se inspirovat našimi tipy.

Tři typické islandské krajiny

Island
Krajina polárních září a nedotknutelné přírody. Jde o ostrov obklopený oceánem, kde se dají nejlépe pozorovat velryby či delfíni. Jen si to přestavte, když by kolem vás plavala obrovská velryba. Jaký byste měli pocit? Na Islandu jsou vybudované speciální skrýše na jejich pozorování. Velmi populární místo je například Borgarhólmi na východě v oblasti Hafnarhólmi. Stačí si pronajmout loď a seznámit se s pár místními, kteří vám vše ukážou.

Krajina na skotském na ostrově Skye

Skotsko
Historie a příroda. To symbolizuje Skotsko. Jednoznačně doporučujeme ho přidat na seznam destinací, které je třeba navštívit. Skotsko v sobě spojuje dostupnost a skvělé scenérie. Když chcete zažít skvělé túry, neváhejte ho navštívit.

Černá Hora, to jsou památky, slunce a moře.

Černá Hora
Rybářské městečko Ulcinju si zachovalo nádech pirátského doupěte. Na dně leží množství potopených lodí, ke kterým se můžete potápět a hledat nějaký ten ztracený poklad. Na dně se nachází i potopené starobylé město Oleotopolis. Lákadlo pro všechny milovníky potápění.

Hrad Reggio Valabria najdete v Kalábrii.

Kalábrie (Itálie)
Starobylé městečko Tropea patří k nejkrásnějším místům na pobřeží Kalábrie. Středobodem města je kostel Santa Maria, který je umístěn na vrcholu skály. Kolem města se nachází množství vulkanických ostrovů, takže i kolem městečka budete mít o cestování postaráno.

Foto: Wikimedia
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Lifestyle
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články