Skip to content

Slečna na hlídání platí za drogy vlastním tělem i životem

Ozývá se zvonek u dveří. Objednaná dívka na hlídání dětí je konečně tady. Manželé, kteří ji onoho zářijového večera vítají, však mají zájem spíše o jiné její služby. Živá z jejich domu už nikdy neodejde.

Předchozích dvacet let strávil Eric Millerberg (37) z Ogdenu v americkém státě Utah z velké části nastupováním do věznic a opětovným propouštěním. Drogy jsou pro něj všední záležitostí. Jeho manželka Dea (39) má také na svém kontě také pár deliktů.

Tento pár vychovává dvě malé děti. A občas potřebuje hlídání jako každý jiný.

Manželé Millerbergovi potřebují slečnu nejen na hlídání.
Manželé Millerbergovi potřebují slečnu nejen na hlídání.

Tělo je nejlepší platidlo

Na místo chůvy se hlásí Alexis Rasmussenová (16), která sice působí jako spořádaná dívenka, ale i ona sem tam zatouží po drogovém povyražení. U Millerbergových má šanci občas nějaké to zboží získat.

Nemá moc peněz, a tak platí tím, co má a po čem ostatně Eric stejně touží nejvíc: svým tělem. Ericova manželka proti takovým obchodním transakcím nic nemá, naopak se jich s radostí účastní.

V sobotu 10. září 2011 krásná Alexis opět přichází. Eric jí na uvítanou píchne injekci heroinu do paže a přidá trochu pervitinu do krku. „Byla sjetá jako ještě nikdy. S Erikem začali s orálním sexem, ale pak ta holka začala šílet,“ vzpomíná Dea Millerbergová.

Eric Millerberg si ve vězení nechal vylepšit tetování.
Eric Millerberg si ve vězení nechal vylepšit tetování.

Alexis se cítí dezorientovaná a začíná jí být strašná zima. Nepomůže horká vana ani teplá deka. Po půlhodince už dívka nedýchá.

Millerbergovi oblečou nahé tělo a strčí je do prádelního koše. Ten naloží do auta a mrtvolu vyhodí za městem. Tělo ve značném stadiu rozkladu je nalezeno až po 38 dnech.

Manželka má nové jméno

Dea svaluje vinu na svého muže a žádá o rozvod. Eric reaguje po svém: velký vytetovaný nápis DEA, který dosud hrdě nosil na krku, si ve vězení nechává doplnit o další dvě písmenka. Ze jména jeho ženy se tak stává slovo DEATH – smrt.

Erica Millerberga nakonec soudce Scott Hadley posílá za vraždu do vězení na doživotí. Dea je nakonec odsouzena na 5 let pouze za to, že manželovi pomohla zbavit se důkazů.

Foto: TYLUMI92.PIXNET.NET, E.STANDARD.NET, GALLERYHIP.COM
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Vraždy
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články