Skip to content

Reality show The Osbournes: Slavný zpěvák pod drobnohledem kamer!

Účastnit se reality show a pozvat tak diváky do svého soukromí, to chce pořádnou dávku odvahy. Ta rozhodně nechyběla kontroverznímu rockerovi Ozzymu Osbourneovi (*1948), když se spolu se svou rodinou v roce 2002 pustil do projektu The Osbournes na hudební stanici MTV.

Zpěvák, který na svých koncertech ukousl hlavu už nejednomu zvířeti, nechal prostřednictvím celkem 50 kamer nahlédnout do nejintimnějších zákoutí skutečného života své rodiny! Ty kromě jeho samotného zaznamenávaly šest dní v týdnu každý okamžik jeho ženy Sharon (*1952) a dětí Jacka (*1985) a Kelly (*1984). A nuda to rozhodně nebyla.

(Ne)všední život prince temnoty

Kontroverzní rodinka dokázala diváky občas pořádně zvednout ze sedadel. Ať už šlo o Ozzyho hrozivou nehodu, kdy se na něj převrátila jeho terénní motorová čtyřkolka, boj Sharon s rakovinou tlustého střeva (který dopadl úspěšně), Jackovu drogovou odvykací kúru nebo třeba jen běžnou návštěvu zubaře či plánování dovolené.

První řada Osbourneových je dosud nejsledovanějším seriálem z produkce MTV. Ten měl nakonec čtyři série a na obrazovkách vydržel tři roky – od 5. března 2002 do 21. března 2005.

Foto: 411mania.com Video: Youtube (Rare TV Stuff)
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …