Skip to content

Přízrak ženy napadá muže v Thajsku

Muže v Thajsku pronásledoval přízrak ženy v bílých šatech tak dlouho, dokud jej nepřivedl na pokraj šílenství. Podle všeho ale nejde o ojedinělý případ! Některé prý končí smrtí pronásledovaného.

V roce 2013 byl tehdy pětačtyřicetiletý Phonsiri Janthamas, který na jihozápadě Thajska pracoval jako ostraha obchodního domu, údajně pronásledován duchem ženy v bílých šatech. Když situace došla tak daleko, že se rozhodl vyhledat pomoc, vydával se do blízkého chrámu, aby promluvil s duchovním.

Přízrak ženy v bílém dovedl ostrahu obchodního domu až do kláštera, kde chtěl vyhledat pomoc.
Přízrak ženy v bílém dovedl ostrahu obchodního domu až do kláštera, kde chtěl vyhledat pomoc.

Jenže poté, co do chrámu vstoupí, v jeho mysli nastává zkrat a muž začíná ničit vše kolem. Duchovní raději zůstal v úkrytu a zavolal policii. Strážníci po příjezdu našli Janthamase pořezaného od jednoho z rozbitých zrcadel. Celý se třásl, nebylo možné jej uklidnit a bylo zřejmé, že ho cosi vyděsilo k smrti.

Muž demoloval vše kolem a nakonec jej našli pořezaného pod rozbitým zrcadlem.
Muž demoloval vše kolem a nakonec jej našli pořezaného pod rozbitým zrcadlem.

Až na policejní stanici začal přicházet k sobě a svěřil se, že žena v bílém se mu zjevila i v chrámu. Co přesně před incidentem viděl, že ho to tak silně rozrušilo, zůstalo záhadou. Případ může mít souvislost událostmi, jež se odehrávají v jiné části Thajska. Muži z oblasti Tha Sawang tam prý vycházejí z domů jen v rudém tričku. Má je to chránit před přízrakem, kterému říkají „duch vdovy“.

: Někteří thajští muži začali nosit červená trička. Má je to ochránit před duchem vdovy.
Někteří thajští muži začali nosit červená trička. Má je to ochránit před duchem vdovy.

Už nejméně deset mužů prý zemřelo za nevyjasněných okolnosti a vesničané jejich úmrtí připisují právě na vrub neznámému ženskému přízraku. Jedna z údajných obětí zemřela ve spánku, jiný muž padl mrtev k zemi během chůze. Podle analýz místního lékaře všichni zemřeli na respirační selhání, ačkoli mnozí z nich byli zcela zdraví.

Foto: pixabay.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Duchové
Zobrazit více …