Skip to content

Ponožkoboty – vědecký pokrok nebo návrat k přírodě?

Tento článek je reklamním sdělením

Máte rádi sport, cvičení, cestování, ale hrozí vás představa toho, že byste s sebou měli tahat boty navíc, které jsou často opravdu potřeba? Co zkusit ponožkoboty? Ano, zní to zvláštně – něco jako kdybyste měli chodit po ulici jen v ponožkách, no.. Představa celkem děsivá, hlavně při představě chladu, špíny a různých hrbolků na zemi. Věřte nám, že s ponožkobotami Skinners se těchto okolností bát nemusíte. A navíc – budete děsně moderní!

Pokud chodíte pravidelně cvičit do nějakého fitness centra, posilovny, apod., jistě znáte tu chvíli, kdy přemýšlíte, zda se sebou tahat další pár bot na cvičení samotné nebo to dáte v ponožkách naboso. Takové tenisky zaberou spoustu místa, protože jsou, často díky svojí pevnosti a velikosti, velice neskladné. A třeba při cestování v přírodě, kdy chodíte hlavně pěšky s batohem na zádech, je představa dalších gramů na zádech navíc téměř nemyslitelná. Bohužel nikdy nevíte, kdy promoknete nebo šlápněte do vody. V tu chvíli přichází na řadu ponožkoboty Skinners.

Ponožkoboty? Co to má být?

Patříte mezi ty, které někdy napadlo, proč jsou boty tak velké a jaká je škoda, že se vám nevlezou do kapsy? Ponožkoboty Skinners vám tuto představu mohou splnit! Nejenže vás ochrání před okolními vlivy stejně jako boty, protože mají stejné funkce, ale také vám dodají chybějící pocit volnosti. Ponožky nemusí být jen ta vrstva, která je pod botami jako izolant, ale mohou vám posloužit plnohodnotně jako boty. A navíc se vám opravdu vlezou i do té kapsy. Ponožkoboty vám dodají pocit volnosti, nebude vás omezovat tuhá forma, která tlačí a je nepřizpůsobivá. To se u ponožkobot nestane, jelikož mají normální ponožkový tvar, který bude přesně kopírovat tvar vaší nohy. A nemusíte se bát, že jde o obyčejné ponožky, jelikož mají vlastnosti, jako mají boty, takže jsou zespod pevnější díky podrážce a nohu drží v teple. 

Jak je využiji a z čeho jsou?

Ponožkoboty Skinners jsou složeny z 22 % bavlny, 22 % viskózy, 45 % polypropylenu Siltexu a 11 % lycry, která dodává pružnost a zabraňuje natažení. Navíc jsou protizápachové, takže se nestane, že by v batohu po použití nepříjemně zapáchaly. A na co je můžeme používat? Vlastně na cokoliv! Na cestování, cyklistiku, brusle nebo cvičení. Ponožkoboty můžete využívat jako plnohodnotnou náhradu vašich běžných bot.

Foto: archiv
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Věda a technika
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články