Skip to content
reklama

Nová vášeň Lady Gaga: Co mám já, musí mít i pes!

Americká zpěvačka a skladatelka má novou úchylku. Své štěně. Obléká ho stejně jako sebe, píše o něm na Facebooku a všechno, co dělá, musí dělat i její psík! Lady Gaga trpí novou mánií a se všemi se o to dělí.

Ochránci zvířat se bouří.

Francouzský buldoček Stefani Germanottové (*1986) alias Lady Gaga jménem Asia si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek pozornosti. Tahle posedlost malou fenkou ale vyvolává mnoho nesouhlasů ze strany ochránců zvířat i některých fanoušků.

Hlavním zdrojem všech kontroverzních fotek je především profil zpěvačky na Facebooku, kde se pravidelně objevují komentáře, fotky a videa pejska i celebrity.

Mamčino maličké prasátko

Lady Gaga se se čtyřnohým miláčkem sama natáčí, fotí a vše náležitě komentuje. Hovoří o sobě jako o mámě a fenečce říká většinou prasátko („pig“) nebo ji nazývá jako svou malou holčičku („baby girl“). Okolí si ťuká významně na hlavu. Tahle posedlost je daleko za hranicí běžných pejskařských manýrů.

Lady Gaga měla vždy blízko k extravaganci. Takhle vystupovala už v roce 2007. FOTO: Nicolas TM / Creative Commons / CC BY 2.0

Aféra s náušnicemi

Dělají spolu úplně všechno. Dívají se na filmy, usínají spolu, oblékají si sukýnky či šperky, cestují letadlem. Lady Gaga jí také velmi ráda zpívá. Ochránce zvířat nejvíc pobouřila fotka, kde má fenka kromě náhrdelníku a náramku na uších velké diamantové náušnice.

Navzdory všem kritickým ohlasům se ale nezdá, že by pejsek trpěl, nemá žádné známky po brutálním týrání a jeho flegmatický pohled naznačuje, že si hrátkami s paničkou nedělá těžkou hlavu.

Promočený Saint Laurent

A tak se na profilu Lady Gaga objevují příspěvky, kde pejsek sedí v letadle. „Při prvním letu se pomočil do cestovní tašky Saint Laurent,“ dodá na vysvětlenou slavná zpěvačka, které v žilách koluje také italská krev.

Se znehodnocením značkového kusu za v přepočtu přibližně 50 000 korun si hlavu nedělá. Hned po přistání může asistentku poslat pro nový.

Botičky na čtyři packy

Pejsek leží v posteli, pejsek se dívá ověnčený perlami na videoklipy, pejsek jí jablko, aby byl zdravý. Fanouškům se již točí z té věčné nálože plné „prasátka“ hlava. A Lady Gaga je stále kreativnější.

Na řadě jsou totiž fotky její čtyřnohé holčičky s paruce a botičkách nebo s hvězdicí v tlamce, aby se dala hravě zaměnit za mořskou pannu. Médiím podivná mánie neujde. Fotografie pejska s hodinkami Gucci na tlapce obletí svět.

Avšak čekal by snad někdo od Lady Gaga něco normálního?

Chci radši umřít!

„Tak moc ji miluji. Nikdy mě nesoudí a je jako můj nejlepší přítel, kterého jsem nikdy neměla,“ svěří se Lady Gaga. Pro odpůrce populární zpěvačky vyvstane s buldočkem další téma, na jehož základě ji mohou kritizovat.

U mnohých příspěvků na Facebooku se objevují fotky fenky různých přispěvatelů s nápisem „Chci radši umřít“ nebo „Zabte mě“.

blank
Být středem pozornosti je pro zpěvačku samozřejmostí. FOTO: proacguy1 / Creative Commons / CC BY-SA 2.0

Laika, Rin Tin Tin a… Asia

Asia se v životě Lady Gaga zjevila koncem dubna 2014, ale již nyní se může zařadit mezi další slavné soukmenovce, jako je například Lajka, Rin Tin Tin, šimpanz Ham a jiní. Díky své světoznámé paničce a žhavým diskuzím se stala slavnou napříč všemi zeměmi.

Zarputilí fanoušci dojmou Lady Gaga k slzám, když od nich Asia dostane připínací jmenovku na obojek ve tvaru srdce s vygravírovaným jménem.

Čí jsou ty dogy?

Lady Gaga se prezentuje například ve videoklipu Poker Face se dvěma dogami, o kterých se mnozí domnívali, že jsou její. Avšak tyto psí krasavce měla zpěvačka pouze zapůjčené od chovatele pro účely propagace.

Mateřskou ohnivou lásku prožívá v plné síle až její nový psí mazlíček. Fenka ji inspiruje i ke kostýmu v novém videoklipu G. U. Y., kde má Lady Gaga na hlavě dvě velká černá křídla nápadně připomínající uši francouzského buldočka.

Důležité je pobouřit

Kontroverzní zpěvačka díky fence a pobuřujícím reakcím přidala nové velmi vyhledávané téma do všech médií. Udělala si tak skvělou reklamu. Jejím cílem je neustále pobuřovat společnost, což činí v rámci nového směru, který nazvala stejně jako své nové album „art pop“. Její modely, které stokrát jinak dekonstruovaly křivky ženského těla, dodávají svěží průvan do showbyznysu. Mnohé z hvězd již zakomponovaly její vynálezy do svého šatníku – například boty se zalomeným podpatkem na platformě, které dávají pocit, že se žena vznáší.

Svítící Gaga vlasy i černá vůně

Pro všechny extravagantní nápady má zpěvačka specializovaný tým odborníků a návrhářů, kteří jsou sdruženi pod názvem House of Gaga. Z této netradiční dílny pocházejí například vlasy, které zpěvačka představila na serveru Youtube.

Vypadají zcela jako její, ale při koncertu svítí. Vzpomeňme si také na parfém Fame, s dokonalou reklamou mužů šplhajících po nahém těle Lady Gaga. Fame je jediný svého druhu – parfémová náplň uvnitř flakonu je černá.

Šílenství jménem Gaga

Lady Gaga dokáže šokovat stále dál. Po světě bylo odhaleno několik stovek voskových figurín zpěvačky. Neúnavná Gaga vytváří kolem sebe mýtus, vyjadřuje se ke kontroverzním tématům a veřejně podporuje homosexuální jedince i páry.

Dalším z nedávných pobuřujících témat se stala kampaň pro módní dům Versace, jehož je Lady Gaga tváří. Bok po boku Donatelly Versace (*1955) se prezentuje jako její mladší vyvedené dvojče. Návrhářce napsala také úspěšnou píseň.

blank
Na rozdíl od leckterých svých kolegyň umí Lady Gaga i skvěle zpívat. FOTO: Chasewc91 / Creative Commons / CC BY 2.0

Od Lennona po maso

„Můj život je jako film,“ komentuje sebe sama Gaga. Z jemné nadané italské dívky, která působila jako víla, s dlouhými vlasy a dojemnými písněmi v doprovodu klavíru, se stává vyhublá extravagantní provokatérka, která určuje světové trendy a je nejvýdělečnějším interpretem, co se týká legálního prodeje skladeb přes internet.

Střídá barevné dredy, skoro na zem padající bílé vyžehlené vlasy, přestrojení za Johna Lennona (1940–1980) nebo Marilyn Monroe (1926–1962), geometrické kosmické kostýmy, oděv ze syrového masa nebo fotky, kde je omotaná policejní páskou a „pořezaná“. A její překvapení ještě zdaleka nekončí…

Foto: Raph PH / Creative Commons / CC BY 2.0, Nicolas TM / Creative Commons / CC BY 2.0, proacguy1 / Creative Commons / CC BY-SA 2.0, Chasewc91 / Creative Commons / CC BY 2.0
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Lifestyle
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články