Skip to content
reklama

Moderní televize pro moderní dobu

Tento článek je reklamním sdělením

Pamatujete si dobu, kdy jste čekali doma před televizí a čekali, až začne váš oblíbený pořad? Nebo když vám za deště televize vůbec nešla? To vše už je dnes minulostí. Televize už neurčuje náš program. My rozhodujeme, kdy, kde a co budeme sledovat. Stačí nám k tomu jedno – internet.

Televize přes internet (IPTV) zažila v několika posledních letech doslova boom. Díky pokročilým technologiím se výrazně zvýšila kvalita obrazu a zároveń snížily nároky na kvalitu a rychlost internetového připojení. I na pomalém internetu se dnes můžete dívat na pořady ve FullHD nebo i 4K.

Obrovskou výhodou je jednoduchá instalace. Není třeba nic montovat, vrtat a připevňovat. Nemusíte ani hledat speciální zásuvky nebo shánět kabely. Stačí se zaregistrovat na webu a zábava může začít.

Internetová televize se ale neomezuje jen na prosté vysílání programů, nabízí i širokou nabídku chytrých funkcí, které žádná jiná technologie neumožňuje. Základem je zpětné přehrávání, díky kterému vám neunikne nic, co televize odvysílala v posledním týdnu. Stačí si vybrat v televizním programu odvysílaný pořad, stisknout tlačítko a sledovat. Ve zpětném přehrávání můžete navíc přetáčet reklamy.

Také živě vysílané pořady si můžete pauzovat a přetáčet, jak je libo. Svou oblíbenou scénu si tak můžete pustit hned několikrát za sebou. Vyhnete se také mnohdy mučivému čekání na reklamní přestávku.

Ani po týdnu ale nemusíte o odvysílané pořady přijít, stačí si je nahrát, k dispozici budou pak ve všech připojených zařízeních. Ukládat lze jak jednotlivé filmy, díly pořadů či seriálů, tak celé série najednou.

blank

Aplikace IPTV jsou dostupné pro různá zařízení. Samozřejmostí je sledování na chytré televizi, ve webovém prohlížeči, ale i v mobilním telefonu a tabletu. Majitelům starších televizorů pomůže set-top box, který stačí připojit kabelem. Nezáleží ani na poskytovateli internetu a způsobu připojení. Dívat se můžete přes kabel, Wi-fi i mobilní data.

SledovaniTV je jeden z největších poskytovatelů IPTV v Česku a na Slovensku, který nabízí více než 200 televizních a 100 rádiových stanic. Základní nabídku lze rozšířit o tematické doplňkové balíčky nebo o oblíbenou službu HBO Max. Velkou porci filmů přinášejí tři videotéky, včetně oblíbeného Starmaxu, díky kterým mají uživatelé přístup k téměř 2000 snímků. A to vše v aplikaci, kterou je možné stáhnout do široké škály zařízení, včetně chytrých televizí LG, Samsung a přístrojů s AndroidTV a AppleTV. Vyzkoušejte SledovaniTV i Vy za 1 Kč na první měsíc.

Foto:
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články