Skip to content

Nepoučitelná Lindsay Lohanová: Pro protivnou sprostou holku zákony neplatí!

Když v roce 2007 sestaví americký deník Daily News žebříček 50 nejhloupějších hvězd Hollywoodu, obsadí jasné první místo. Předstihne dokonce i Kim Kardashian (*1980). Původně to přitom vypadá, že bude bodovat v úplně jiných anketách.

Předpovídají jí zářivou budoucnost královny stříbrného plátna. Skončí ale jako královna skandálů, sbírající místo Oscarů Zlaté maliny. Sláva jakoby někdejší dětské herecké hvězdičce Lindsay Lohanové (*1986) vystřelila mozek z hlavy.

A jelikož maléry přitahuje víc než kašna drobné, není divu, že je u soudu jako doma.

Sedí jen 84 minut

Několikrát se tu snaží vysvětlit svoje řízení v opilosti a držení drog. V roce 2007 má kvůli tomu strávit 24 hodin za mřížemi. Vzhledem k přeplněnosti vězení ji ale propustí už po 84 minutách. Zůstane jí tříletá podmínka, pokuta, veřejně prospěšné práce a nařízené pravidelné návštěvy protialkoholního vzdělávacího programu.

V roce 2009 jí soudce k podmínce přidá ještě další rok, s tím, že „na svou nápravu potřebuje víc času“.

Jako malá je Lohanová k sežrání. Když vyroste, stane se z andílka ďábel.

Zachraňují ji plné věznice

Jenže zlobivá hvězdička si nedá říct. Místo na protialkoholním léčení se fláká bůhvíkde a kvůli haprující docházce se pak kaje před soudem. Prosí o odpuštění, slibuje hory doly, pro muže v taláru je to ale už obehraná písnička.

Za porušení podmínky pošle v červenci 2010 Lohanovou do vězení.

Má si v něm pobýt 90 dní a po odpykání trestu se ještě další tři měsíce léčit na klinice. Když herečka uslyší rozsudek, rozbrečí se.

Pak si vytyčí nový cíl. „Vím, že jsem zatraceně dobrá herečka. Chci svoji kariéru zpět,“ prohlašuje odhodlaně před odchodem do basy. Ani tentokrát se v ní dlouho neohřeje. Na svobodu ji pustí po necelých dvou týdnech.

Důvod je stejný jako minule. Věznice v Los Angeles jsou přeplněné a na nové stát Kalifornie nemá. A tak jsou lidem odsouzeným za mírnější delikty zkracovány tresty.

Místo Oscaru Zlaté maliny a průšvihů plná brašna. Kariéra Lindsay Lohanové uvadá.

Domácí basa

Z lochu míří Lohanová rovnou na protialkoholní kliniku. Místo 90 dní zde ale stráví pouhých 23. Pak se všechno vrátí do starých kolejí. V prosinci 2010 ji obviní, že fyzicky napadla pracovnici protidrogového centra a měsíc nato odejde z klenotnictví v Los Angeles s luxusním zlatým náhrdelníkem za 2500 dolarů bez placení.

A když se k tomu přidají ještě další absence během protialkoholní léčby, je z toho návrat za mříže.

Tentokrát na 120 dní, které je Lohanové dovoleno „odsedět“ v domácím vězení. Kromě toho musí absolvovat nápravný kurz pro usvědčené zloděje a odpracovat 480 hodin veřejně prospěšných prací, a to v nouzové ubytovně pro ženy a také v márnici.

Když herečka uslyší rozsudek, rozbrečí se.
Foto: cosmopolitan.com, .pinterest.com, thedailybeast.com, foxnews.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …