Skip to content

Malé Švýcarsko v Čechách: O své cennosti se už nemusíte bát!

Tento článek je reklamním sdělením

Věhlas švýcarských bank je ukotven hluboko v historii, kdy byly tyto finanční instituce považovány za symbol diskrétnosti, anonymity a bezpečí. Díky tomu lidé z celého světa stáli doslova fronty, aby mohli mít svou bezpečnostní schránku v jedné ze švýcarských bank.

Události posledního desetiletí vedly k tomu, že byly informace o často známých a velice movitých klientech odtajněny a najednou se banky staly institucemi, které s diskrétností a anonymitou nemají nic společného.

Schránka.
Do schránky si lidé nejčastěji ukládají cennosti, hotovost, investice či různé smlouvy.

Schránku vozí robot

Spisovatel Dan Brown ve své nejslavnější knize Šifra mistra Leonarda vypráví o technologické hudbě budoucnosti, kde bezpečnostní schránku z útrob moderního a bezpečného trezoru vyváží robot. Její majitel ji za pomoci moderních přístupových prostředků přivolá do prostor poskytujících naprosté soukromí.

robot
Fantazie? Ne, o výdej schránek se stará robot.

Splní i nejnáročnější požadavky

POZOR! Toto je realita a dokonce už i u nás v Praze. Projekt 24SAFE přináší nejmodernější technologie pro obsluhu a výdej bezpečnostních schránek, který v mnoha ohledech předčí systémy švýcarských bank. Anonymitu a diskrétnost nenarušuje punc bankovní licence, ani dohled centrální banky, díky čemuž tato soukromá společnost dokáže plnit i požadavky nejnáročnějších klientů.

Pro více informací navštivte klientské centrum, nebo webové stránky www.24safe.cz.

Připraveno ve spolupráci s 24safe.cz.
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Technologie
Zobrazit více …