Skip to content

Lindsay Lohan: Královna skandálů končí v márnici!

Je krásná i talentovaná, kromě hereckých výkonů se však proslaví především svými skandály. Lindsay Lohan je divoška, která nezvládla svou slávu.

„Zabiju tě!“ zařve opilý Michael Lohan (*1960) a udeří. Dina Lohanová (*1962) se zapotácí, z roztrženého rtu jí teče krev. Ode dveří vše sleduje sotva tříletá dívenka. V očích má slzy. Život malé Lindsay (*1986) není příliš veselý.

Otec alkoholik a narkoman, matka také nemá k láhvi daleko.

lindsay-lohan-the-parent-trap-parent-trap-2096516857
Proslaví se dvojrolí v romantické komedii Past na rodiče.

Se slávou přichází potíže

Už coby malý capart se stává úspěšnou dětskou modelkou. Jako jedenáctiletá se proslaví dvojrolí v komedii Past na rodiče (1998). Kritici ji chválí, studio Disney s ní podepisuje smlouvu na tři další filmy.

Každý z nich je hitem. Se slávou však přichází problémy. Lindsay, v pasti svého dětství, flámuje, pije jako duha, pouští se do krátkodobých milostných avantýr. Několikrát je zadržena za řízení v opilosti.

Policie ji vyšetřuje kvůli napadení ošetřovatelky v Centru Betty Fordové, léčebně drogově a alkoholově závislých pacientů.

Ato5sDA
Vyroste z ní krásná žena. Se slávou však přichází také problémy.

Sex, lži a náhrdelník

Noviny plní zprávy o jejím bouřlivém lesbickém vztahu se zpěvačkou a DJkou Samanthou Ronsonovou (*1977), alkoholových excesech, heroinu i rvačkách. Několikrát skončí před soudem. V roce 2007 je odsouzena za řízení v opilosti a držení kokainu.

Ještě je v pětileté podmínce, když je 22. ledna 2011 zatčena za krádež náhrdelníku v hodnotě 50 000 korun. Na výmluvu, že si náhrdelník od zlatníka pouze vypůjčila, policie neskočí. Znovu končí u soudu.

Radu soudkyně Stephanie Sautnerové „Vyhýbejte se nočním podnikům a zaměřte se na svou práci,“ si k srdci příliš nevezme.

5331a43ba5fd7
Tohle z ní nakonec udělají drogy, alkohol a nezřízený život.

Končí v márnici

Její život se řítí z kopce takovým tempem, že některé redakce si předem připravují nekrology. Je jí 25 let, v rejstříku má pět trestů, několikrát skončí za mřížemi a je odsouzena ke 360 hodinám veřejně prospěšných prací.

Ty si odpracuje v Ženském centru a také v místní márnici, kde vytírá podlahu, čistí záchody a umývá nádobí. Když si trest odpracuje, slibuje, že už ji u soudu nikdy neuvidí. Uvidíme.

Lindsay-Lohan-in-Handcuffs-2
Několikrát skončí u soudu a za mřížemi.

Foto: reddit.com, hugogloss.com, jezebel.com, abateens.com, hawtcelebs.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Společnost
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články