Skip to content

Kdopak tahá za nitky? Reptiliáni!

Ovládají nás a manipulují naším myšlením, aniž to byť jen tušíme. Tajné spolky a společnosti, skryté v pozadí, zahalené sítí lží tak hustou, že jí proniknou jedině zasvěcení anebo výjimečně vnímaví jedinci.

Konspirační teoretikové o nacistických komplotech, Novém světovém řádu nebo skrytých mimozemských invazích vědí a celé roky bijí na poplach. Ale veřejnost, to porobené stádo, nedělá nic.

Mimozemšťané, zodpovědní za vznik lidského druhu a jeho dálkovou kontrolu, patří mezi nejpopulárnější z konspiračních teorií. Svůj původ a prvotní inspiraci nacházejí hlavně v dílech amerických spisovatelů Roberta E. Howarda (1906-1936) a Howarda Phillipse Lovercrafta (1890-1937). V jejich próze se objevují podivné entity z hvězd nebo vyšších rozměrů, vymykající se lidskému chápání uspořádání prostoru a přírody do takové míry, že pouhý pohled na ně znamená ztrátu zdravého rozumu.

Tyto bytosti navštěvují Zemi už od pradávna a podle Lovecraftovy mytologie stvoří člověka buď omylem, nebo jako vedlejší produkt genetického inženýrství. Reptiliáni jsou jejich civilnějšími sourozenci.

Pocházejí ze souhvězdí Draka a jsou nadáni velice výhodnou schopností měnit podobu, což jim umožňuje na Zemi bez problémů splynout s davem. Očím jednoho sportovního komentátora ale uniknout nedokážou.

1
Lovecraft, z jehož pera se zrodily vesmírné hrůzy, které inspirovaly mnohé.

Vyvolený s artritidou

Až do března 1990 je David Icke (*1952) jen bývalým fotbalistou, který se vzdal kariéry v profesionálním sportu kvůli artritidě a stal se sportovním komentátorem. Nemá ani tušení, že právě on je vyvolený, aby uzdravil svět.

Tuto pravdu se dozvídá na třetím sezení u léčitelky Betty Shineové. Cítí, že má pravdu, celý život si připadal výjimečný. Jistotu však získá až o rok později při návštěvě pohřebiště Sillustani v Peru, kde prodělá osvícení.

Už ví, co musí udělat. Nějaký čas nosí výhradně tyrkysovou barvu, kterou vnímá jako vodič pozitivní energie. V roce 1999 napíše své klíčové dílo jménem Největší tajemství, které v knize také vyjeví. Nic není, jak se zdá být, lidstvo je jen rasou otroků.

2
David Icke, který dal Reptiliánům podobu.

Naši ještěří páni

Podle Ickeho existuje v souhvězdí Draka rasa zvaná Annunaki (což je idea, o kterou nestydatě oloupí jiného propagátora teorií o starověkých mimozemšťanech, Zechariu Sitchina), která v hluboké minulosti navštíví Zemi a pozvedá člověka ze zvířecí říše jakožto užitečného otroka k těžbě takzvaného „monoatomárního zlata“. Pomocí této zázračné substance, která po požití „desettisíckrát expanduje vědomí a umožňuje trans-dimenzionální cestování“, dokážou rovněž měnit podobu. Příhodné, že?

3
Krom Barracka Obamy a George Bushe podle některých názorů patří k Reptiliánům i Vladimir Putin.

Babylonské bratrstvo

Současná civilizace byla vytvořena jejich potomky s lidskými ženami, kteří kvůli zachování pokrevní linie v průběhu dějin nezřídka vyhledávají incestní svazky. Tyto potomky nazývá Icke Babylonským bratrstvem, které na Zemi dodnes přetrvává a drží klíče od planetární moci.

Jeho členy napříč historií jsou prý například sumerští králové, egyptští faraoni, 43 amerických prezidentů (včetně George W. H. Bushe a Barracka Obamy), tři britští a dva kanadští premiéři, královna Alžběta, rodiny Rockefellerů a Rothschildů a americká filmová hvězda Bob Hope. Jejich základním cílem je vytvoření poslušné a pasivní společnosti s řídícími čipy v mozku. Uvážíme-li politický vývoj poslední doby, ty čipy nejspíš ani nebudou potřeba.

4
Pokud by se lidé vyvinuli z ještěrů, vypadali by patrně takto.

Árijci a ti druzí

Není bez zajímavosti, že do jeho schématu zapadají i árijci jakožto samostatná nadřazená rasa otrokářů, která vzniká spářením reptiliánů s mimozemskými „Nordiky“. Reptiliáni jako takoví chodí po dvou, mohou měřit téměř čtyři metry, chutná jim lidské maso a krev, ale raději se živí čistou negativní energií.

Nápadně připomínají návrhy, jak by to vypadalo, kdyby se lidská rasa vyvinula z dinosaurů, z myšlenkového experimentu profesora paleontologie Dala Russella (*1937) z roku 1982. Zajisté se však jedná o náhodu.

Podle předvolebního průzkumu z roku 2013 věří konspirační teorii Davida Ickeho skoro 4 % registrovaných voličů v USA.

Foto: wikipedia.org, wikia.org, shutterstock.com, blogs.scientificamerican.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Záhady a tajemství
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články