Skip to content

Kdopak tahá za nitky? Reptiliáni!

Ovládají nás a manipulují naším myšlením, aniž to byť jen tušíme. Tajné spolky a společnosti, skryté v pozadí, zahalené sítí lží tak hustou, že jí proniknou jedině zasvěcení anebo výjimečně vnímaví jedinci.

Konspirační teoretikové o nacistických komplotech, Novém světovém řádu nebo skrytých mimozemských invazích vědí a celé roky bijí na poplach. Ale veřejnost, to porobené stádo, nedělá nic.

Mimozemšťané, zodpovědní za vznik lidského druhu a jeho dálkovou kontrolu, patří mezi nejpopulárnější z konspiračních teorií. Svůj původ a prvotní inspiraci nacházejí hlavně v dílech amerických spisovatelů Roberta E. Howarda (1906-1936) a Howarda Phillipse Lovercrafta (1890-1937). V jejich próze se objevují podivné entity z hvězd nebo vyšších rozměrů, vymykající se lidskému chápání uspořádání prostoru a přírody do takové míry, že pouhý pohled na ně znamená ztrátu zdravého rozumu.

Tyto bytosti navštěvují Zemi už od pradávna a podle Lovecraftovy mytologie stvoří člověka buď omylem, nebo jako vedlejší produkt genetického inženýrství. Reptiliáni jsou jejich civilnějšími sourozenci.

Pocházejí ze souhvězdí Draka a jsou nadáni velice výhodnou schopností měnit podobu, což jim umožňuje na Zemi bez problémů splynout s davem. Očím jednoho sportovního komentátora ale uniknout nedokážou.

1
Lovecraft, z jehož pera se zrodily vesmírné hrůzy, které inspirovaly mnohé.

Vyvolený s artritidou

Až do března 1990 je David Icke (*1952) jen bývalým fotbalistou, který se vzdal kariéry v profesionálním sportu kvůli artritidě a stal se sportovním komentátorem. Nemá ani tušení, že právě on je vyvolený, aby uzdravil svět.

Tuto pravdu se dozvídá na třetím sezení u léčitelky Betty Shineové. Cítí, že má pravdu, celý život si připadal výjimečný. Jistotu však získá až o rok později při návštěvě pohřebiště Sillustani v Peru, kde prodělá osvícení.

Už ví, co musí udělat. Nějaký čas nosí výhradně tyrkysovou barvu, kterou vnímá jako vodič pozitivní energie. V roce 1999 napíše své klíčové dílo jménem Největší tajemství, které v knize také vyjeví. Nic není, jak se zdá být, lidstvo je jen rasou otroků.

2
David Icke, který dal Reptiliánům podobu.

Naši ještěří páni

Podle Ickeho existuje v souhvězdí Draka rasa zvaná Annunaki (což je idea, o kterou nestydatě oloupí jiného propagátora teorií o starověkých mimozemšťanech, Zechariu Sitchina), která v hluboké minulosti navštíví Zemi a pozvedá člověka ze zvířecí říše jakožto užitečného otroka k těžbě takzvaného „monoatomárního zlata“. Pomocí této zázračné substance, která po požití „desettisíckrát expanduje vědomí a umožňuje trans-dimenzionální cestování“, dokážou rovněž měnit podobu. Příhodné, že?

3
Krom Barracka Obamy a George Bushe podle některých názorů patří k Reptiliánům i Vladimir Putin.

Babylonské bratrstvo

Současná civilizace byla vytvořena jejich potomky s lidskými ženami, kteří kvůli zachování pokrevní linie v průběhu dějin nezřídka vyhledávají incestní svazky. Tyto potomky nazývá Icke Babylonským bratrstvem, které na Zemi dodnes přetrvává a drží klíče od planetární moci.

Jeho členy napříč historií jsou prý například sumerští králové, egyptští faraoni, 43 amerických prezidentů (včetně George W. H. Bushe a Barracka Obamy), tři britští a dva kanadští premiéři, královna Alžběta, rodiny Rockefellerů a Rothschildů a americká filmová hvězda Bob Hope. Jejich základním cílem je vytvoření poslušné a pasivní společnosti s řídícími čipy v mozku. Uvážíme-li politický vývoj poslední doby, ty čipy nejspíš ani nebudou potřeba.

4
Pokud by se lidé vyvinuli z ještěrů, vypadali by patrně takto.

Árijci a ti druzí

Není bez zajímavosti, že do jeho schématu zapadají i árijci jakožto samostatná nadřazená rasa otrokářů, která vzniká spářením reptiliánů s mimozemskými „Nordiky“. Reptiliáni jako takoví chodí po dvou, mohou měřit téměř čtyři metry, chutná jim lidské maso a krev, ale raději se živí čistou negativní energií.

Nápadně připomínají návrhy, jak by to vypadalo, kdyby se lidská rasa vyvinula z dinosaurů, z myšlenkového experimentu profesora paleontologie Dala Russella (*1937) z roku 1982. Zajisté se však jedná o náhodu.

Podle předvolebního průzkumu z roku 2013 věří konspirační teorii Davida Ickeho skoro 4 % registrovaných voličů v USA.

Foto: wikipedia.org, wikia.org, shutterstock.com, blogs.scientificamerican.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Záhady a tajemství
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články

Nejzajímavější naučné stezky
nasehvezdy.cz

Nejzajímavější naučné stezky

Poznávací trasy jsou oblíbeným cílem tuzemské...
Hrádek u Nechanic: Bloudí jeho komnatami duše mrtvých vojáků?
epochanacestach.cz

Hrádek u Nechanic: Bloudí jeho...

Zámek Hrádek u Nechanic...
Showroomy Lexus z pohodlí domova
iluxus.cz

Showroomy Lexus z pohodlí...

Jen pomocí jediného kliknutí se mohou...
Očkování proti chřipce – nedostatek vakcíny
21stoleti.cz

Očkování proti chřipce...

Češi se v minulých letech o očkování proti...
Perníková chaloupka Ráby u Pardubic
epochanacestach.cz

Perníková chaloupka Ráby u...

Pokud plánujete...
Mechanické ploty nebo elektřina?
epochalnisvet.cz

Mechanické ploty nebo...

Desítky tisíc až statisíce kaprovitých ryb ročně...
Zdravotnické centrum následné péče v Letňanech
21stoleti.cz

Zdravotnické centrum následné...

Nemocnice Na Bulovce je poskytovatelem zdravotních...
Posedlá panenka ronila lidské slzy, tvrdí tým nadšenců do záhad
enigmaplus.cz

Posedlá panenka ronila lidské...

V britském městě Wrexham stojí bar Hideout, který...
Kde bydlet, když chcete vidět ufo? Zeptali se američtí nadšenci
enigmaplus.cz

Kde bydlet, když chcete vidět...

Chcete bydlet na místě, kde je velká šance...
Český malíř a grafik Karel Vysušil
rezidenceonline.cz

Český malíř a grafik Karel...

Tento věhlasný umělec byl členem spolku Hollar...
Jak pečovat o své oči?
nasehvezdy.cz

Jak pečovat o své oči?

Oči o vás prozradí mnohé. Mohou vás o mnoho...
Kradla v Pompejích. Od té doby se ženy držela nevysvětlitelná smůla
enigmaplus.cz

Kradla v Pompejích. Od té doby...

Pompeje patří mezi nejznámější světové památky....