Skip to content

Kdopak tahá za nitky? Reptiliáni!

Ovládají nás a manipulují naším myšlením, aniž to byť jen tušíme. Tajné spolky a společnosti, skryté v pozadí, zahalené sítí lží tak hustou, že jí proniknou jedině zasvěcení anebo výjimečně vnímaví jedinci.

Konspirační teoretikové o nacistických komplotech, Novém světovém řádu nebo skrytých mimozemských invazích vědí a celé roky bijí na poplach. Ale veřejnost, to porobené stádo, nedělá nic.

Mimozemšťané, zodpovědní za vznik lidského druhu a jeho dálkovou kontrolu, patří mezi nejpopulárnější z konspiračních teorií. Svůj původ a prvotní inspiraci nacházejí hlavně v dílech amerických spisovatelů Roberta E. Howarda (1906-1936) a Howarda Phillipse Lovercrafta (1890-1937). V jejich próze se objevují podivné entity z hvězd nebo vyšších rozměrů, vymykající se lidskému chápání uspořádání prostoru a přírody do takové míry, že pouhý pohled na ně znamená ztrátu zdravého rozumu.

Tyto bytosti navštěvují Zemi už od pradávna a podle Lovecraftovy mytologie stvoří člověka buď omylem, nebo jako vedlejší produkt genetického inženýrství. Reptiliáni jsou jejich civilnějšími sourozenci.

Pocházejí ze souhvězdí Draka a jsou nadáni velice výhodnou schopností měnit podobu, což jim umožňuje na Zemi bez problémů splynout s davem. Očím jednoho sportovního komentátora ale uniknout nedokážou.

1
Lovecraft, z jehož pera se zrodily vesmírné hrůzy, které inspirovaly mnohé.

Vyvolený s artritidou

Až do března 1990 je David Icke (*1952) jen bývalým fotbalistou, který se vzdal kariéry v profesionálním sportu kvůli artritidě a stal se sportovním komentátorem. Nemá ani tušení, že právě on je vyvolený, aby uzdravil svět.

Tuto pravdu se dozvídá na třetím sezení u léčitelky Betty Shineové. Cítí, že má pravdu, celý život si připadal výjimečný. Jistotu však získá až o rok později při návštěvě pohřebiště Sillustani v Peru, kde prodělá osvícení.

Už ví, co musí udělat. Nějaký čas nosí výhradně tyrkysovou barvu, kterou vnímá jako vodič pozitivní energie. V roce 1999 napíše své klíčové dílo jménem Největší tajemství, které v knize také vyjeví. Nic není, jak se zdá být, lidstvo je jen rasou otroků.

2
David Icke, který dal Reptiliánům podobu.

Naši ještěří páni

Podle Ickeho existuje v souhvězdí Draka rasa zvaná Annunaki (což je idea, o kterou nestydatě oloupí jiného propagátora teorií o starověkých mimozemšťanech, Zechariu Sitchina), která v hluboké minulosti navštíví Zemi a pozvedá člověka ze zvířecí říše jakožto užitečného otroka k těžbě takzvaného „monoatomárního zlata“. Pomocí této zázračné substance, která po požití „desettisíckrát expanduje vědomí a umožňuje trans-dimenzionální cestování“, dokážou rovněž měnit podobu. Příhodné, že?

3
Krom Barracka Obamy a George Bushe podle některých názorů patří k Reptiliánům i Vladimir Putin.

Babylonské bratrstvo

Současná civilizace byla vytvořena jejich potomky s lidskými ženami, kteří kvůli zachování pokrevní linie v průběhu dějin nezřídka vyhledávají incestní svazky. Tyto potomky nazývá Icke Babylonským bratrstvem, které na Zemi dodnes přetrvává a drží klíče od planetární moci.

Jeho členy napříč historií jsou prý například sumerští králové, egyptští faraoni, 43 amerických prezidentů (včetně George W. H. Bushe a Barracka Obamy), tři britští a dva kanadští premiéři, královna Alžběta, rodiny Rockefellerů a Rothschildů a americká filmová hvězda Bob Hope. Jejich základním cílem je vytvoření poslušné a pasivní společnosti s řídícími čipy v mozku. Uvážíme-li politický vývoj poslední doby, ty čipy nejspíš ani nebudou potřeba.

4
Pokud by se lidé vyvinuli z ještěrů, vypadali by patrně takto.

Árijci a ti druzí

Není bez zajímavosti, že do jeho schématu zapadají i árijci jakožto samostatná nadřazená rasa otrokářů, která vzniká spářením reptiliánů s mimozemskými „Nordiky“. Reptiliáni jako takoví chodí po dvou, mohou měřit téměř čtyři metry, chutná jim lidské maso a krev, ale raději se živí čistou negativní energií.

Nápadně připomínají návrhy, jak by to vypadalo, kdyby se lidská rasa vyvinula z dinosaurů, z myšlenkového experimentu profesora paleontologie Dala Russella (*1937) z roku 1982. Zajisté se však jedná o náhodu.

Podle předvolebního průzkumu z roku 2013 věří konspirační teorii Davida Ickeho skoro 4 % registrovaných voličů v USA.

Foto: wikipedia.org, wikia.org, shutterstock.com, blogs.scientificamerican.com
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Záhady a tajemství
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články

Pozor na letní lásky
21stoleti.cz

Pozor na letní lásky

Koncerty, dovolené u moře, festivaly – všechna tato...
Originální zázrak moderní architektury
rezidenceonline.cz

Originální zázrak moderní...

Uměleckým dílem v každém smyslu lze nazvat rezidenci,...
Chilli con carne Mexico
tisicereceptu.cz

Chilli con carne Mexico

Suroviny na 4 porce 1 červená paprika 150 g...
Chřipková sezóna letos takřka neproběhla
epochalnisvet.cz

Chřipková sezóna letos...

Letošní chřipková sezóna připomínala z hlediska cirkulace virů...
Proč vzdala šanci na lásku?
nasehvezdy.cz

Proč vzdala šanci na lásku?

O Martině Randové (49) se ví,...
Lásku jsem našla na nádraží
skutecnepribehy.cz

Lásku jsem našla na nádraží

Bylo uplakané září. Čekala...
Policejní médium Angela McGhee pomohla vyřešit případ pohřešované ženy
enigmaplus.cz

Policejní médium Angela McGhee...

Britské médium Angela McGhee využívá jasnovidectví...
8 tipů, co se skvrnami od deodorantu
panidomu.cz

8 tipů, co se skvrnami od...

Bez deodorantu to nejde, ale s ním… Ano,...
Originální Land Cruiser Toma Hankse jde do dražby
iluxus.cz

Originální Land Cruiser Toma...

Aukční dům Bonhams milovníkům...
Plzeňské podzemí: Tajemný labyrint skrytý hluboko pod povrchem města
epochanacestach.cz

Plzeňské podzemí: Tajemný...

Jste zvědaví a máte...
Utíká Sabina před samotou do práce?
nasehvezdy.cz

Utíká Sabina před samotou do...

Devátým rokem je SABINA...
Nejděsivější náhody historie lidstva
enigmaplus.cz

Nejděsivější náhody...

V historii se stalo spoustu...