Skip to content

Dovolená s esencí erotiky: 5 pokojů, které musíte vidět!

Uchvátí vás na první pohled. Zaručují noc, na kterou hned tak nezapomenete. Dáte raději přednost romantice, nebo hrátkám s chutí zakázaného ovoce? Dokonalý servis je samozřejmostí. Jen ty ceny jsou poněkud mimo možnosti běžného smrtelníka…

Atlantis

Dubaj, Spojené arabské emiráty

Kontakt: Crescent, Palm Jumeira, Dubaj

Neptun a Poseidon: 60 300 Kč / noc

Vžijte se do role bohů všech moří a oceánů. V proslulém hotelu Atlantis je to hračka. Sestoupíte do říše pod hladinou. Apartmán, který je v podstatě velkým elegantním akváriem, dodá noci zcela nový náboj!

Zaujalo nás:

Podvodní apartmá nabízí vkusnou ložnici ve střídmém designu s vodní hladinou hemžící se rybami nad hlavou. Součástí „akvária“ jsou dokonce ruiny bájného ztraceného města! K dispozici je také jídelna s obývacím pokojem, pracovna a koupelna. Nemusíte se o nich starat. 24 hodin denně je vám k dispozici osobní sluha připravený splnit každý požadavek.
MARHOT1Dab14
Beachcomber s výhledem na Atlas.

Beachcomber

Marrákéš, Maroko

Kontakt: Domaine Royal Palm, d’Amizmiz, Marrákéš

Palm Suite: 11 400 Kč / noc

Okuste, jak chutná exotika severozápadu Afriky. Pokoj v typickém marockém stylu kombinuje dřevo a mramor s krásnými berberskými koberci a opulentním zakázkovým nábytkem. A navíc, kdo by nechtěl před usnutím sledovat pohoří Atlas tyčící se na obzoru?

Zaujalo nás:

Pokoje jsou vystavěny tak, aby zachytily co nejvíce světla. Celý komplex nabízí nespočet možností sportovního vyžití. Vychvalují jej golfisté, tenisti i milovníci fitness. 25meztrový bazén je celý rok vyhřívaný. Můžete si k němu objednat zručnou masérku, či rovnou využít služeb zdejšího exotického spa. Osobní trenéři jsou vám stále k dispozici.
2_RoomCollection_SignatureSuite
Bílá nebo červená? V Blakes si každý vybere to své…

Blakes Design Hotel

Londýn, Anglie

Kontakt: 33 Roland Gardens, Londýn

Signature suite: 21 000 Kč / noc

Maximální esence romantiky v bílém. Tento apartmán kvituje provensálský styl s drahým perletí vykládaným nábytkem. Ne nadarmo si jej zamlouvají páry hlavně pro svatební noc. Na Valentýna jde o skvělou volbu.

Zaujalo nás:

Bílé tkaniny ladí s perletí i dřevěnou podlahou. Ta představuje zakázkovou, ručně barvenou práci. Příjemným gestem je možnost využití telefonu v apartmánu například pro hovory obchodním partnerům či rodině bez dodatečného vyúčtování. Po hlavičku Signature suite spadají i další pokoje podobného konceptu. Můžete dát přednost například benátskému stylu apartmá kardinálů.
hotel-buddha-bar-budapest-room-details-romantic-setup-01
Buddha bar Hotel. Dobré jídlo, dobrý… spánek.

Buddha-Bar Hotel

Budapešť, Maďarsko

Kontakt: Váci utca 34, H-1052, Budapešť

Romance: 17 000 Kč / 2 noci

Zažijte pastvu pro všechny vaše smysly! Idylická atmosféra apartmá zařízeného v asijském stylu doslova svádí k hříchu. Genialitu místa dokreslují rozkvetlé orchideje a sprcha s efektem jemného letního deště.

A to vše v paláci Klotild v centru malebné Budapešti…

Zaujalo nás:

Apartmá v duchu koloniálního asijského stylu lze pronajmout minimálně na dvě noci. Jako bonus však získáte hýčkání v podobě profesionální relaxační masáže pro sebe i svůj doprovod. O kvalitě pokrmů, šíři jídelníčku a kreativitě kuchařů není třeba v případě Buddha-Bar Restaurantu pochybovat. Na letiště pro vás přijede nový Mercedes-Benz s hotelovým řidičem.

17-Moonlight-Suite-Bath-Night2
Konečně ubytování v našich finančních možnostech – Moon 23.

Moon 23 Hotel

Singapore, Republika Singapur

Kontakt: 23 Dickson Road, Singapur, Republika Singapur

Moonlight Suite: 3400 Kč / noc

Moonlight apartmá je v každém detailu věrné svému názvu. Okouzlí vás střídmým luxusním designem založeným na kombinaci esencí ledové noci a horkého tropického dne. Atmosféru ložnice doplňuje intimní modré osvícení.

Zaujalo nás:

K apartmánu náleží vkusné malé soukromé lázně vykládané jemnou dlaždičkovou mozaikou. Bazének je designovaný jako ideální místo pro relaxaci s lahví dobrého vína. Moonlight Suite získalo nejvyšší ocenění v designérské soutěži. Zasypání ložnice okvětními lístky růží patří v high society hotelech ke standardu. Moon však originálně přichystal v souladu s atmosférou ubytování kytice tulipánů a již chodbičku do ložnice jimi zasypal! Romatiku znásobíte zapálení všudypřítomných svíček, které náleží k vybavení hotelu. Výhled na noční Singapur z oken Moon hotelu skutečně stojí za to.
38442106
Luxus a středověk? Dnes to už jde dohromady.

Sextantio Albergo Diffuso

Santo Stefano di Sessanio, Itálie

Kontakt: Santo Stefano di Sessanio, Abruzzo, Itálie

Executive apartmá: 19 400 Kč / noc

Chcete zažít vytržení z reality 21. století? Pronajměte si apartmá v Sextantio Albergo Diffuso, unikátní opevněné středověké vesnici ležící ve výšce 1 250 metrů! Luxus skloubený s drsným středověkem vám příjemně rozproudí krev a povzbudí i vaši fantazii.

Zaujalo nás:

Restaurace hotelu Sextantio Albergo Diffuso se specializuje na místní kuchyni, suroviny kupuje od okolních zemědělců. Starožitné krby, tradiční ručně tkané textilie a dřevěné stropy ze 17. století tvoří jednotný design s nejmodernějšími technologiemi. Městečko nabízí vyžití vyznavačům adrenalinu, a to od horolezců až po paraglideisty.

Poznámka: Ceny se nyní již mohou mírně lišit

Foto: weby hotelů
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Lifestyle
Zobrazit více …