Skip to content
reklama

Doplněk stravy Penoxal: Jaké zkušenosti s ním má český pacient?

blank
Tento článek je reklamním sdělením

Chemoterapie a léčba rakoviny tlustého střeva zcela oslabila organismus pana Milana. Devastace těla a celého organismu byla po tak náročné a dlouhé léčbě neoddiskutovatelná. Díky produktu na posílení imunity mohl ale pan Milan většinu léků prakticky vysadit z užívání.

Milan Pustka, 57 let – Frýdek Místek

Průběh nemoci a léčba

Na počátku roku 2010, kdy jsem v 51 letech vedl vcelku klidný osobní i pracovní život, mi byl indikován mnohočetný nález metastáz na obou jaterních lalocích. Primární nádor se nacházel v sestupném tračníku tlustého střeva. Po sdělení diagnózy mi byla zahájena paliativní chemobioterapie v režimu Xelox-Avastin. Za necelý rok, v roce 2011, jsem měl být operován, avšak kvůli novým metastázím byla operace zamítnuta. Léčba tedy pokračovala již v zavedené terapii, kterou jsem snášel dobře s poměrně dobrými výsledky. Na jaře 2011 komise onko-chirurgického pracoviště opět zvažovala možnost operační revize a víceetapového resekčního zákroku na játrech. V květnu mi byla ve Fakultní nemocnici Brno provedena resekce čtyř metastází v pravém jaterním laloku. Následovala opět chemoterapie s Avastinem. V dalším období se opakovalo plánování operace, bohužel z důvodu výskytu nových metastáz bylo vždy zrušeno a přestoupeno na Xelox+Avastin. V roce 2013 mi bylo zjištěno vysoce rizikové umístění metastáz a následně zaveden drén do žlučovodu. Následovaly však výrazné obtíže, a tedy původní drén byl nahrazen metalickým stentem. Od roku 2013 až do ledna roku 2016 byla zahájena chemoterapie, následně návrat k režimu Xelox.

Hledání potravinového doplňku

Vzhledem k tomu, že devastace těla a celého organismu je po tak náročné a dlouhé léčbě neoddiskutovatelná, vždy jsem se snažil pomoci svému zdraví potravinovými doplňky. Nejvíce se mi osvědčily produkty na posílení organismu (včelí pyl, propolisové oleje), produkty udržující dobrý stav kostí a kloubů (Aloe vera, kyselina hyaluronová) či produkty snižující množství volných radikálů v těle (borůvky, ostružiny, černý bez, jeřabiny). Nicméně v poslední době jsem hledal prostředek, který by mi pomohl i s bolestmi a nevolnostmi, na které jsem užíval celou řadu medikamentů (Algifen, Novalgin, Emend, Zaldizar, Tramal), zatěžující organismus, bez větší úlevy. Narazil jsem na přípravek Penoxal od spol. Biocol Pharma, který užívám od března 2016 ve 100mg dvakrát denně. Od té doby bolesti i nevolnosti trávicího traktu ustoupily do té míry, že jsem mohl výše jmenované léky prakticky vysadit z užívání. V podstatě nyní užívám pouze Emend po dobu tří dnů po aplikaci chemoterapie. Rád bych tak Penoxal doporučil, neboť na základě své zkušenosti mohu říci, že lidskému organismu skutečně prospívá, a přináší nemalou úlevu.

Více informací zde: www.penoxal.cz

Článek je komerční prezentací společnosti BIOCOL PHARMA a.s.
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články