Skip to content
reklama

Dodejte svému vzhledu šmrnc s jedinečnou barvou Very Peri!

Tento článek je reklamním sdělením

Tajemství je odhaleno, barvou letošního roku je Very Peri! Za NEJ ji začátkem ledna zvolili specialisté z Pantone Color Institute, podle nichž pomáhá zklidnit mysl a symbolizuje naději v těžkých časech. Barva Very Peri je kombinací fialového a červeného odstínu a v tomto článku si dnes řekneme o možnostech jejího využití v různých beauty oblastech.

Snad všichni se snažíme být trendy a sledovat měnící se tendence ve světě módy. A tak není divu, že populární kosmetické značky už začaly vyrábět oční stíny, linery a rtěnky v nádherném odstínu Very Peri. Stranou nezůstávají ani koloristé v beauty salonech, ti zase nabízejí kompletní účesy nebo barevné prameny v téhle módní variantě.

Využití odstínu Very Peri v beauty oblastech

Líčení. Může se využívat jak samostatně, tak i v kombinaci s dalšími odstíny (jako jsou zlatavé, hnědé a růžové). Very Peri se hodí ke každé barvě očí, proto doporučujeme každé ženě obnovit svou beauty zásobu právě o tento odstín. Při líčení očí vizážisté doporučují kombinovat oční stíny vyzdobené Very Peri s výraznými černými linkami, což dodá vašemu vzhledu zvláštní kouzlo a přitažlivost. A pokud chcete zazářit na party, stačí aplikovat třpytky na oční víčka, vytvoříte tak slavnostní look.

Manikúra. Tento odstín vypadá skvěle s dalším módním trendem – krátkými čtvercovými nehty.

Kromě Very Peri můžete používat laky a gel-laky na nehty i v jiných odstínech fialové, z širokého sortimentu si můžete vybrat zde: https://makeup.cz/categorys/150141/.

Dejte přednost monochromatickému designu, kombinacím s jemnými pastelovými barvami nebo barevnému akcentu. Hlavními tendencemi v roce 2022 budou geometrické a květinové vzory.

blank

Barvení vlasů. Jasné barvy na vlasech jsou řadu lidí tabu, ale ve skutečnosti svou popularitu dlouhodobě neztrácejí. Nejmódnější výraznou barvou vlasů roku 2022 je sytá modrofialová, která se barvě roku podobá až neuvěřitelně. Na rozdíl od klasických modrých odstínů právě modrofialová působí tajemně a vážně.

Co se týče pastelových neobvyklých odstínů, zaměřte se na červenofialovou barevnou škálu: levandulové a růžové odstíny jsou na vrcholu popularity, stejně jako korálové a šeříkové. Stylisté doporučují vytvořit neobvyklé barvení pomocí techniky melírování nebo shatush. A ty, které rady experimentují, ale nechtějí radikálně měnit svůj vzhled, mohou obarvit ofinku, prameny kolem obličeje nebo jen konečky vlasů.

Nebojte se změn a začněte rok 2022 stylově a sebevědomě s novou manikúrou, účesem nebo nehty!

Foto: Shutterstock
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Další články z rubriky Lifestyle
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články