Skip to content
reklama

Co chce Pink před koncertem? Intimní masáž!

Zpěvačka Alecia Beth Moore alias Pink se zbavuje trémy před koncertem neobvyklým způsobem – objedná si lesní plody, sójový jogurt, čerstvou zeleninu a masáž bradavek! Tato stimulace jí prý pomáhá nejen proti trémě, ale také ji dostává do rozpoložení, kdy je schopná strhávat publikum.

Pink (*1979) před vystoupením pořádně nažhaví masáž prsních bradavek. Zpěvačka přiznala, že za oslnivou kariéru vděčí především šikovným prstům své osobní asistentky.

„Během let, po která se o mne Jackie stará, už přesně ví, jaká dávka stimulace je v různých situacích optimální.“

Svým receptem ale nepotěšila rodiče, kteří ji v minulosti už několikrát kritizovali, že kazí mládež.

Zpěv je jejím přirozeným projevem. FOTO: Joel Telling / Creative Commons / CC BY 2.0

Radši zpívá, než mluví

Mladá Pink si díky otci a jeho hře na kytaru zamiluje hudbu, a pokud nemusí mluvit, raději zpívá. Ve 14 letech složila svou první píseň. Debutové album se hned po uvedení se stane hitem. Podmanivý kontraalt, tedy nejnižší ženský hlas, však není její jedinou zbraní.

Sama skládá melodie i texty – mnohdy pořádně kontroverzní. Provokující song Dear Mr. President je zakázán v amerických rádiích, protože míří na George Bushe (*1946).

blank
Na pódiu to odjakživa umí pořádně rozbalit. FOTO: Dmileson / Creative Commons / CC BY-SA 4.0

Málem se naboural!

V roce 2005 požádá zpěvačka během závodu o ruku motokrosového závodníka Careyho Harta (*1975). V ruce držela tabuli s nápisem „Vezmeš si mě?“. Na druhou stranu napíše: „Myslím to vážně!“ Carey z šoku málem způsobí nehodu.

Vezmou se v Kostarice 7. ledna 2006.

Pár pak projde několika krizemi. Po měsících spekulací se objeví v časopisu People, že se zpěvačka a Hart odloučili. Dohromady se opět dají na natáčení videoklipu k písni So What, kde Hart také vystupuje. 2.

června 2011 se Pink narodí dcera Willow Sage Hart.

V rebelce se probudí mateřské pudy. Na jednom koncertě se při skladbě Who Knew v hledišti rozpláče malá dívenka. Pink přestane zpívat a pokouší se ji utěšit.

blank
Taková je dračice Pink v civilu. FOTO: Joel Telling / Creative Commons / CC BY 2.0

Krásná, nebo šeredná Pink?

Během těhotenství přibere 25 kilogramů. Mnoho fanoušků úzkostlivě sleduje fotografie oteklé Pink na internetu. Ta se ale nedá a rok po porodu vystaví svou opět štíhlou postavu. Září coby tvář kosmetiky CoverGirl.

Pink však není z žen, které by se řítily do propastí anorexie. „Občas si připadám obézní, ale na své postavě nic měnit nechci. Raději totiž budu silnější než vychrtlá,“ přiznává. Ani fanoušci nejsou za jedno.

Je Pink krasavice? Na každé fotce vypadá jinak. Vydavatelé si ji nepřejí na obálkách časopisů, protože jim prý snižuje prodejnost.

Foto: Andemaya / Creative Commons / CC BY-SA 4.0, Joel Telling / Creative Commons / CC BY 2.0, Dmileson / Creative Commons / CC BY-SA 4.0,
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Lifestyle
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články