Skip to content

Cestování v čase? Tyto přístroje to prý umožňují!

Cestování časem je oficiálně pouze záležitostí sci-fi románů a filmů. Jenže co když tomu tak není. Přinášíme přehled nejslavnějších údajných strojů času:

Project Rainbow

Během druhé světové války proběhl ve Filadelfii experiment, jehož cílem bylo zneviditelnění torpédoborce. Ten prý ale zmizel a objevil se stovky kilometrů daleko. Část posádky se zbláznila, část byla nalezena zatavená do kovu v trupu lodi.

Podle některých názorů Američané testovali neznámý přístroj, který způsobil, že loď cestovala v prostoru i v čase…

Co se stalo v rámci projektu Philadelphia?

Vimana

Před několika lety prý objevili američtí vojáci v Afghánistánu starobylou bránu mezi časoprostorem, kterou mohl prý používat myslitel Zarathustra. Má jít o jakýsi vůz s kopulí, který je schopný se vznášet.

Při manipulaci s ním měl podle některých konspirátorů zmizet celý vojenský oddíl.

Vypadá takto nějak stroj času?

Bromptonská hrobka

Uprostřed londýnského hřbitova Brompton se nachází hieroglyfy zdobená hrobka, jejíž masivní dveře jsou již desítky let neprodyšně uzavřeny. „Spisovatel Howard Webster slídil po původu fascinující hrobky a nyní je pevně přesvědčen, že se v jejich útrobách skrývá stroj času, který sestavil podivínský viktoriánský génius Samuel Warner ve spolupráci s egyptologem Josephem Bonomim,“ napsal český záhadolog Arnošt Vašíček.

Bromptonská hrobka.

Ernettiho chronovizor

V polovině minulého století údajně vynalezl benediktinský mnich Pellegrino Ernetti chronovizor, kterým mohl vidět klíčové historické okamžiky tak, jak se skutečně udály. S pomocí přístroje prý mnich uviděl a vyfotografoval tvář samotného Krista.

Podvod nebo realita, kterou následně uklidil pod koberec přímo Vatikán?

Zachytil Pellegrino Ernetti tvář opravdového Krista?

Foto: www.gizmodo.com.au, board.palungjit.org, ancientufo.org, www.independent.co.uk, www.newsbeast.gr
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Záhady a tajemství
Zobrazit více …