Skip to content

Češi se ve světě módy a kosmetiky neztratí!

Česká republika disponuje řadou kreativních, cílevědomých a úspěšných lidí, kteří díky svým kvalitním a designovým produktům vybudovali úspěšné společnosti. Představujeme vám čtyři ryze české značky, které jsou známé i za hranicemi naší malé země.

Pokud jste o nich doteď neslyšeli, napravte si reputaci!

PÁNSKÁ MÓDA

Značka Blažek vznikla v roce 1992 a za svou dobu působení ušla dlouhou cestu. Díky svým precizně šitým pánským oblekům a košilím se v české módě stala dobře vnímaným pojmem. Kromě kvalitních materiálů a rafinovaným střihům, které na těle dobře sedí, se snaží ke svým zákazníkům přistupovat individuálně a nabízet jim také nadstandartní doplňkové služby, které uspokojí veškeré jejich potřeby.

1
Tváří značky Blažek je úspěšný moderátor Leoš Mareš, který si oblečení nemůže vynachválit.

DÁMSKÁ MÓDA

V roce 1993 spatřila světlo světa značka Pietro Filipi, která už od začátku věděla, co dělá. Jejím cílem se stalo kvalitní, dobře šité a designové oblečení, které ocení nejen ženy, ale také muži. Italský název může kdekoho zmást, ale jedná se od začátku až do konce o českou tvorbu, která se specializuje na luxusní a elegantní módu.

2
Luxus a blahobyt je na dosah každému z nás. Stačí se obléci do kousků od Pietro Filipi.

ŠPERKY

Rok 2005 byl zásadní pro český šperkařský svět. Zrodili se totiž jelínci DEERS. Návrhářka Kamila Písaříková začala ve velkém nabízet ručně dělané, osobité doplňky v podobě broží, náušnic, čelenek či kabelek, které si okamžitě získali širokou oblibu.

Každý jelínek má své jméno, styl a příběh. Dnes má značka za sebou několik úspěšných spoluprací s dalšími českými společnostmi jako je např. Kama či Dermacol.

3
Designoví jelínci dokáží rozzářit každý váš outfit.

KOSMETIKA

Pokud milujete vše, co je stvořeno v naší republice, přijdete si na své i v kosmetice. V 60. Letech se totiž spojili filmový make-up kouzelníci a lékařští experti, kteří spolu dohromady vyvinuli značku Dermacol.

Jejím hlavním produktem je dekorativní kosmetika, ale zanedbaná není ani péče o tělo a pleť.

04
Kosmetika Dermacol podtrhne vaši přirozenou krásu. Své o tom ví i krásná Tatiana Kuchařová.
Foto: archivy značek, topdhart.cz
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Móda a gadgety
Zobrazit více …