Skip to content

Centrum Paraple slaví

Centrum Paraple zakončilo koncem roku 2019 oslavy pětadvacátého výročí od svého založení galavečerem ve Forum Karlín.

Sešli se zde příznivci a podporovatelé Centra Paraple a připomněli si nejvýznamnější události prvního čtvrtstoletí a třicet let se Svazem paraplegiků ve svobodné společnosti. Centrum Paraple si společně s více než 500 hosty připomnělo nejvýznamnější události uplynulého čtvrtstoletí a zároveň ocenili důležité osobnosti, které stály u zrodu.

Za činnost pro Centrum Paraple převzal ocenění také Zdeněk Svěrák.

Rok od roku více pomoci

„Jsem nesmírně vděčný, když vidím, jak Centrum Paraple každým rokem roste. A je neuvěřitelné, že tu jsme už 25 let. Poděkování patří všem těm, kteří se na historii Paraple jakkoliv podíleli, protože bez nich bychom tu nebyli,“ komentuje významné výročí Zdeněk Svěrák, prezident Centra Paraple, který si také jako jeden z oceněných převzal cenu za činnost pro Centrum Paraple.

Slavnostní jubilejní akci zahájili současný ředitel centra David Lukeš.

Návrat do aktivního života

Centrum Paraple pomáhá lidem na vozíků s poškozením míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci a vrátit se zpátky do plného, aktivního života. Vybrané peníze putují na financování pobytové služby sociální rehabilitace pro lidi s poškozením míchy a další aktivity Centra Paraple.

Foto: archiv
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …