Skip to content

Boříme mýty o hollywoodských legendách: Jak moc bylo krvavé manželství Angeliny a Boba?

Sny se tu mění v oslnivou realitu stejně rychle jako končí pohřbené v propadlišti zapomnění. Vítejte v Hollywoodu, místě příběhů a legend, ve kterých se často snoubí pravda s přetvářkou. Je čas některé z nich uvést na pravou míru!

V šestém a posledním díle našeho seriálu zjistíme, co je pravdy na tom, že slavní herci Angelina Jolie a Billy Bob Thorton nosili v době svého manželství na krku ampule, naplněné krví svého protějšku.

Trvalo tři roky a bylo všechno jiné, jen ne poklidným soužitím dvou spřízněných duší. I tak by se dalo popsat herecké manželství Billy Boba Thortona (*1955) a Angeliny Jolie (*1975), které bylo až do svého oficiálního konce v roce 2003 oblíbenou potravou bulvárů a živnou půdou pro spoustu zajímavých historek.

Třeba, že oba manžele nosí na krku lahvičku s krví toho druhého.

Jak to bylo doopravdy

Od roku 2005 žije Angelina Jolie se svým kolegou Bradem Pittem,. Svoji jsou od roku 2014.
Od roku 2005 žije Angelina Jolie se svým kolegou Bradem Pittem. Svoji jsou od roku 2014.

Na každém šprochu je prý pravdy trochu. I když v tomto případě měli novináři lačnící po senzaci poněkud větší oči. To ostatně potvrzuje i sám Thorton: „Znáte medailonky, které koupíte prázdné, dáte do nich obrázek své babičky a nosíte ho na krku?

Ona koupila dva takové a napadlo ji, že by bylo zajímavé a romantické, kdybychom vzali žiletku, řízli se do prstů, potřísnili ty medailonky trochou krve a nosili to na krku, jako nosíte třeba loknu vlasů svého syna nebo dcery.

No oni psali, že nosíme čtvrtlitrovou sklenici krve na krku, jsme upíři a žijeme v hladomorně. “

Foto: commons.wikimedia.org
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …