Skip to content

Robbie Williams otevřeně promluvil o setkání s anděly!

Světově oblíbený anglický zpěvák a skladatel Robbie Williams se rozpovídal o své písničce Angels, která podle něho je o skutečných andělech, nikoliv lásce jako takové. Co se mu skutečně stalo? A čím šokoval mnoho svých fanoušků?

O zpěvákovi je všeobecně známo, že především v 90. letech minulého století byl velmi často aktivní v otázkách paranormálních věd a UFO. Několikrát sice mluvil o jakýchsi neviditelných silách, ale většina fanoušků ho brala s určitou nadsázkou.

Až do teď! Před pár dny totiž v jednom z rozhovorů promluvil o svých pocitech a emocích. „Nebyl okamžik mého života, kdy jsem si nebyl vědom přítomnosti něčeho neviditelného,“ řekl Robbie. Když se fanoušci zajímali, s čím přesně se setkal, řekl: „S anděly.“

Vytetované „A“ na ruce má být jakási památka na kontakt s Andělem. Mohl s nimi opravdu mluvit?

Podle jeho slov je vidí a cítí neustále. Každý den je vnímá a je si jistý, že mu mnohokrát zachránili život a nepřetržitě ho chrání. Zmínil se i o tom, že s nimi nepřímo mluvil, a tak ví, že existují.

A právě písničku Angels nazpíval na poctu všem těmto andělským stvořením, která jsou dle něho opovrhována.

Fanoušci se tak rozdělili opět na dvě skupiny – jedna s ním soucítí a chápe ho, druhá ho bere za pomatence a lehkomyslného člověka. Kdo tedy má pravdu? Skutečně nás chrání andělé, nebo věří vlastní fantazii?

Foto: www.pallmallbarbers.com, www.shattalyrics.blogspot.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Záhady a tajemství
Zobrazit více …