Skip to content
reklama

5 must have třicetileté ženy aneb co by vám nemělo chybět ve skříni!

Věk není nic jiného, než číslo. Jde o pouhou formalitu na papíře. Překročení třicítky neznamená, že se nutně musíte začít oblékat jako vaše matka.

Módní diktát je v dnešní době tak rozmanitý, že můžete v podstatě nosit cokoliv a kdykoliv. Existují ovšem kousky, které by vám neměly uniknout.

1. Sako bez rukávů

Sako bez rukávů je přímo nadčasovým kouskem.
Sako bez rukávů je přímo nadčasovým kouskem.

Zhlédla jste se v distingované pánské módě, která dokonale podtrhuje váš styl? Tento trend skvěle koresponduje s plným diářem, a možná právě proto si ho oblíbilo tolik žen. Oversize nevypasované sako a kalhoty cigaretového střihu jsou šik, ale stávají se uniformou poslední doby.

Dodejte tomuto trendu trochu vlastní osobitosti a také jistou dávku ženskosti. Dosáhnete toho snadno pomocí elegantní vesty. Ta se hodí jak na běžné nošení, tak na formálnější události. Je jednoduchá a její čistě střižené linie padnou každému.

2. Kostýmek na míru

Třicetiletá žena by bez kostýmku na míru neměla dát ani ránu.
Třicetiletá žena by bez kostýmku na míru neměla dát ani ránu.

Zhruba v době, kdy dospějete do Kristových let, si uvědomíte, že život není jen jedna velká hra, ale začnete být konečně organizovaná. Toto zjištění se jistě projeví i ve vašem kariérním růstu a práce, kterou jste se dříve pyšnila, vám dnes již nezaplatí účty.

S touto změnou je nicméně spojena i nutnost navštěvovat pohovory a poté i důležité schůzky nebo meetingy. Hodit se vám tedy bude alespoň jeden opravdu kvalitní kostýmek, ve kterém budete působit profesionálně, sofistikovaně a stylově zároveň.

3. Sluneční brýle

Pilotky zažívají svůj slavný comeback. Už je máte také?
Pilotky zažívají svůj slavný comeback. Už je máte také?

Ve třiceti letech už znáte svoje tělo. Už jste se naučila vnímat sebe sama takovou, jaká jste. To s sebou nese i obrovskou výhodu – už jste pravděpodobně zjistila, co vám sluší a toho se také držíte. Ačkoliv se vám líbí boyfriendky, víte, že vaší postavě zkrátka nelichotí.

A i když byste si jednou přála mít tak vytrénované břišní svaly, abyste si mohla dovolit crop top, budete raději trpělivě čekat do příštího života… To samé platí i o vašem obličeji. Znáte už jeho tvar, a tak si s klidným svědomím můžete opatřit nějaké dražší a kvalitnější sluneční brýle.

Jestliže po nich už nějaký ten pátek toužíte, jistě jim po pár měsících nedáte kruté sbohem.

4. Overal

Overal si přes určitá úskalí získal srdce valné většiny žen.
Overal si přes určitá úskalí získal srdce valné většiny žen.

Svého pohádkového popelkovského scénáře jste se možná už dávno vzdala a díváte se na svět střízlivějšíma očima, ale i tak se občas budete muset hodit do gala a vyrazit na společenskou akci, kde bude vyžadován striktní dress code.

Místo toho, abyste tančila mazurku v šatech s volánky, které jste našla hluboko ve skříni jako připomínku maturitního plesu, pořiďte si overal. Ten dokáže, co do stylovosti konkurovat i těm nejelegantnějším róbám a co víc, je velmi pohodlný.

Nebojte se odlišovat. Na to věřit si a mít sebevědomí už přece máte věk.

5. Něco navíc

Originálním doplňkem se může stát třeba klobouk.
Originálním doplňkem se může stát třeba klobouk.

Jak se pozná stylová žena? Především tím, že je originální a šik a outfit, který je dílem takové módní ikony, jistě budete chtít okopírovat. Nejenže je nápaditá, co se týče stylingu, ale zároveň objevila tajemství nesmrtelnosti každého svého looku.

Není jím nic jiného, než jeden specifický kousek, který se stal její vizitkou. Objevte ho také a módní nebe vás nemine. Může to být prakticky cokoliv od vojenských známek po leopardí vzor. Stačí jen splnit jednu podmínku – musí vás nějakým způsobem vystihnout.

Foto: www.latest-fashionideas.net, www.tatuum.com, www.mango.com, www.stradivarius.com, www.hm.com,
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Lifestyle
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články