Skip to content

Značka Sanytol vás zve na Světový den hygieny rukou

Tento článek je reklamním sdělením

SAVE LIVES: Cleanyourhands – tak se jmenuje mezinárodní akce na podporu využívání optimálních postupů při hygieně rukou. Tato iniciativa vznikla pod záštitou Světové zdravotnické organizace (WHO). Značka Sanytol, nabízející prostředky určené pro osobní hygienu, pro vás 5. května připraví zajímavý a edukativní program v centru Prahy.

Pravidelná hygiena rukou je nepochybně jednou z nejdůležitějších prevencí vůči infekčním onemocněním a s tím spojených vážných zdravotních komplikací. Závažnost tohoto celosvětového problému si dobře uvědomuje i značka Sanytol. Její produkty, původně vyvinuty pro profesionální použití v nemocnicích, splňují nejpřísnější zdravotnická kritéria a vysoká očekávání zákazníků.

Kampaní „Chráníme životy čistýma rukama“ chce Světová zdravotnická organizace podporovat zdravotníky a laickou veřejnost v praktikování dostatečné hygieny rukou. V tento den nabídne Sanytol zájemcům k vyzkoušení hned několik svých produktů. Konkrétně se bude jednat o dezinfekční gel na ruce, který díky trojímu účinku čistí ruce, neutralizuje zápach a eliminuje 99,9 % všech bakterií, virů a plísní. Neoplachuje se vodou, takže ho velmi oceníte při cestování. Po nanesení nezanechává lepkavý pocit a ihned schne.

Dále si budete moci vyzkoušet jedno z několika dezinfekčních mýdel. K dispozici bude hned několik produktů. I přes lehce odlišné použití mají ale všechny jedno společné – účinně bojují proti bakteriím, virům a jsou šetrné k vaší pokožce.

Akce se uskuteční 5. května 2017 od 12:00 do 18:00 v Prague Gallery – Art of Bathrooms na adrese I.P.Pavlova 5 – Praha 2.

 

Foto: 123rf.com
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články