Skip to content

Vražedné karaoke: Zpívání a mučení v jednom!

Stačí vydržet pár minut nepřetržitě zpívat a 10 000 dolarů máte doslova v kapse. Je přitom úplně jedno, jestli je vaší ambicí získání zlatého opeřence nebo si vystačíte s publikem ve formě kartáčku a pasty v koupelně.

Zdánlivě jednoduchý výdělek má ale jako v každé pořádné soutěži o peníze svá úskalí. V soutěži Vražedném karaoke vám překážkou ve vylepšení rozpočtu budou hadi, hmyz, pavouci, kádě plné mrtvých ryb, ale třeba také klece s agresivními holuby, nebo upocení tlouštíci.

S tím vším můžete přijít při svém „koncertu“ do styku. Za žádnou cenu přitom nesmíte přestat zpívat!

Ze zpěvu nezůstane nic

Pohled na hrstku odvážlivců, ochotných nechat do sebe pro štos bankovek dobrovolně pouštět elektrický proud, procházet se po zdechlinách nebo depilovat horkým voskem, se okamžitě po uvedení stal hitem.

Hnacím motorem zvrhlé reality show je velká vynalézavost produkce, co se týče nových „mučidel“. Žádný ze soutěžících tak předem neví, jaké hrůzy ho při zpěvu čekají. Při jejich absolvování proto většinou zbude z jejich výkonu jen pološílený jekot.

A publikum se pochopitelně skvěle baví. Celý koncept bláznivé soutěže pochází z Velké Británie, odkud ho v listopadu 2012 s velkým úspěchem převzala americká kabelová televize TruTV a otevřela ho široké veřejnosti.

Foto: fanpop.com Video: Youtube (rush1434)
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Společnost
Zobrazit více …