Skip to content
reklama

VIDEO: Svědectví lidí, kteří byli v zajetí démonů!

V roce 2013 má v kinech premiéru hororový snímek V zajetí démonů, který je údajně natočen na motivy skutečných událostí.

Jde o příběh rodiny Perronů, kterou tvoří manželé Roger a Carolyn a jejich pět dcer. V roce 1970 se nastěhují do osamělé farmy poblíž zapadlé vesnice Harrisville na Rhode Islandu. Záhy zjišťují, že v domě zřejmě nejsou úplně sami.

V jejich novém obydlí totiž straší! Paranormální jevy má způsobovat čarodějnice Bathsheba, která na farmě žila v minulosti a údajně obětovala své dítě ďáblovi a pak spáchala sebevraždu. Její nenávistný duch zde prý ale žije dál a útočí na rodinu Perronů.

Na scénu proto přicházejí pravděpodobně nejznámějšími bojovníky s démonickými silami současnosti, manželé Warrenovi, kteří s přízrakem začnou zápasit. Pomocí speciálního rituálu ho údajně nakonec vyženou pryč.

Rodina Perronů se i přesto z farmy odstěhuje. Že jde jen o vymyšlený filmový příběh? Podle přeživších členů rodiny Perronů tomu tak rozhodně není. Všichni shodně tvrdí, že se události odehrály přesně tak, jak popisuje snímek.

Lorraine Warren později uvádí: „Můj manžel démonům ve jménu Ježíše Krista přikázal, aby se vrátili tam, odkud přišli.“ Jsou všechna tato svědectví vymyšlená, nebo se v Harrisville skutečně projevily nadpřirozené síly?

Video: YouTube
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Záhady a tajemství
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články