Skip to content
reklama

Trik hollywoodských hvězd pro krásnou pleť: Známe jejich tajemství!

Zahraniční hvězdy filmového plátna musí vypadat dokonale. V jakémkoliv čase a za každé situace. Jak to ale dělají, že jejich pleť přímo září? My vám teď představíme jejich recept na krásu.

Říkají tomu hollywoodské koktejly mládí a neseženete je v žádné drogerii ani lékárně, zamířit pro ně musíte do specializovaných anti-aging klinik. Jde totiž o speciálně vytvořené směsi látek s vysoce antioxidačním účinkem, které působí na regeneraci a rejuvenaci organismu.

Díky urychlení těchto procesů se zlepší fungování těla, jeho odolnost vůči škodlivým virům a navenek vyjde vaše přirozená krása. Podstatnou roli má antioxidační účinek přispívající ke zpomalení procesů stárnutí uvnitř organismu.

Krásná pleť zubem času trpí. Díky bohu však existuje možnost, jak mu můžeme odolávat alespoň o trochu déle.
Krásná pleť zubem času trpí. Díky bohu však existuje možnost, jak mu můžeme odolávat alespoň o trochu déle.

Antioxidační proces má pro organismus příznivé účinky. Dochází ke snižování pravděpodobnosti vzniku srdečně-cévních chorob a některých typů rakoviny. Antioxidační látky jsou také prevencí proti působení tzv.

volných radikálů v organismu, které způsobují degenerativní změny v buňkách a nenávratně poškozují DNA.

Julia Roberts je ženou v těch nejlepších letech. Její půvab je nezaměnitelný.
Julia Roberts je ženou v těch nejlepších letech. Její půvab je nezaměnitelný.

Pozitivní působení koktejlů je nejdříve zřejmé především na pleti, která se stává projasněná. Postupně se vyhlazují drobné vrásky, mizí tmavé kruhy a váčky pod očima a snižuje se tvorba pigmentových skvrn.

Následně i tělo samo pocítí dávku speciální směsi látek a začne přímo hýřit energií a vitalitou. „S Hollywoodskými koktejly mládí máme výborné zkušenosti, klienti od nás odcházejí nabití energií a doslova svěží.

Hojně je také využíváme jako prevenci nachlazení v období chřipek. Dokážeme tak chřipkový vir zarazit v prvotní fázi onemocnění,“ říká Monika Golková, primářka A2C Anti-Aging Clinic, která do České republiky dováží extrakty k infuzní terapii přímo z Kalifornie.

Primářka anti-aging clinic A2C je odbornicí na protistárnoucí medicínu u nás.
Primářka anti-aging clinic A2C je odbornicí na protistárnoucí medicínu u nás.

Klíčovou látkou na míru připravených Hollywoodských koktejlů je Ester vitamínu C, který má přímo zázračné antioxidační schopnosti. Mimořádně efektivní jsou také extrakty kmenových buněk, které jsou schopny opravit poškozenou buněčnou informaci a především díky regeneraci organismu zpomalit proces stárnutí.

Pro dosažení požadovaného efektu je zapotřebí absolvovat infuzní kúru, zahrnující 5 – 10 infuzí a to v rozmezí 2 – 3 měsíců. Program lze opakovat max. 2x ročně.

Foto: www.a2c.cz, www.hola.com, www.desktopbestwallpaper.com
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Lifestyle
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články