Skip to content

Rigorózní práce a její vytištění: Jednoduše a hlavně kvalitně

Tento článek je reklamním sdělením

Nejprve si řekněme, co rigorózní práce je. Jedná se o složitou odbornou publikaci, jejímž sepsáním a následnou obhajobou lze získat takzvaný malý doktorát. Složitá je v tom, že její autor v ní musí prokázat nejen odborné znalosti, které získal v průběhu studia, ale také formulovat své myšlenky přijatelným, a hlavně publikovatelným způsobem.

Jak se tedy tato práce píše?

Základ pro napsání rigorózní práce se může stát jak předchozí bakalářská, tak diplomová práce. Ovšem ty musí být pozvednuty na poněkud vyšší vědeckou úroveň. To je docíleno nejenom daleko větším rozsahem, ale také daleko hlubším probádáním daného tématu. Můžete proto vzít svou obhájenou diplomovou práci, a ještě více prozkoumat a rozpracovat téma až do rozsahu doporučených 100 stran.

Neobejde se bez podkladů

Ani ta sebelepší vědecká publikace se neobejde bez kvalitně zpracovaných podkladů, jako jsou například přílohy, rešerše odborné literatury nebo jen pravopisná a stylistická kontrola. Pomoc při zpracování podkladů rigorózní práce nabízí specializované společnosti, které vám pomohou, aby vaše rigorózní práce měla skutečnou vědeckou hodnotu, a tím pádem jste mohli získat vysněný titul před jménem. Nemusíte se ovšem bát autorského zákona. Tyto společnosti za vás pouze zpracují podklady a připraví vám materiály, ze kterých budete čerpat při psaní samotné publikace.

Po napsání, vytisknutí

Až se dopracujete do fáze, kdy bude vaše práce hotová a zkontrolovaná, nastane čas ji přivést na světlo světa skrz tiskárnu. Ovšem vytištění dokumentu o rozsahu sta stran není žádná legrace. Doporučujeme proto koupit cartridge Lexmark, díky kterému bude vaše publikace vypadat jako z profesionálního vydavatelství. Nemusíte se tak bát vybledlého písma, nebo snad vynechaných míst uprostřed textů. Díky těmto náplním vám již nic nebude bránit v posledním kroku, a to je obhajoba samotné rigorózní práce.

Chcete přeci, aby vaše práce vypadala kvalitně a hlavně profesionálně!

Foto: shutterstock
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Věda a technika
Zobrazit více …