Skip to content

Parkour zóna v Jump Academy Brno už na vás čeká

Tento článek je reklamním sdělením

Brzy tady bude podzim, počasí už tolik nepřeje venkovním aktivitám, a vy si jako vždy kladete otázku: ,,Co podniknout o víkendu?“ Ať už jste rodina s dětmi nebo parta přátel, neváhejte navštívit jump park Jump Academy.

Klidně přijďte i sólo, je to totiž ideální místo k seznamování. Určitě zde najdete podobně naladěné lidi a skvěle si návštěvu užijete.

Aby si každý přišel na své, nabízí Jump Academy širokou škálu aktivit. Najdete zde klasické a olympijské trampolíny, molitanové jámy na skoky, ale i parkour zónu a nově také virtuální realitu.

Trampolínové centrum či jump park – co vás během návštěvy čeká?

Kapacita je omezená, proto je lepší a také finančně výhodnější si zakoupit vstupenku dopředu online. Nebo si rovnou kupte permanentku, určitě nezůstane u jedné návštěvy!

Abyste si skákání užili bezpečně, je nutné mít speciální protiskluzové ponožky. Nemějte obavy, nemusíte před návštěvou obíhat obchoďáky. Vhodné bezpečnostní ponožky si zakoupíte v automatu na místě.

Dostavte se vždy minimálně patnáct minut předem. Převléknout do vhodného sportovního oblečení se můžete v šatně a pak už vás čeká bezpečnostní instruktáž a rozcvička. Teď jste převlečeni, poučeni, rozcvičeni a můžete si užít zábavu! Po výkonu se můžete občerstvit na recepci.

Parkour zóna

Součástí trampolínového centra Jump Academy je i zóna na parkour. Parkour je dnes velmi oblíbený hlavně mezi mladými lidmi. Připravena je zde pro ně speciální část, kde se nacházejí čtyři parkourové boxy. Jsou to vlastně obyčejné dřevěné bedny, ale z bezpečnostních důvodů jsou potaženy molitanem a koženkou, aby se nikdo nezranil.

Dvě bedny jsou zešikmené a slouží ke speciálním trikům. Složitější skoky si parkouristi mohou natrénovat skokem z trampolíny nebo bedny přímo do molitanové jámy. Bazén plný hladkých molitanových kostek je ideální pro měkký a bezpečný dopad.

Pokud chcete zažít pocit, jako byste přistávali do obláčku, můžete vyzkoušet skok do speciálního O² Airbagu. To je vlastně veliký vzduchový polštář, který se průběžně plní dalším vzduchem. Rychlost a výšku naberete na speciální rozběhové trampolíně. Pak už je to jen na vás! O² Airbag je rozhodně nejlepší atrakce na trénink složitějších akrobatických triků.

Rozšířená virtuální realita

Naprostou novinku v ČR nabízí Jump Academy v podobě hry HADO.

HADO je celosvětově první fyzický e-sport používající technologii Augmented Reality (AR) – také nazývána rozšířená realita. Jde o týmový sport pro dva až tři hráče podobný vybíjené. Soupeří mezi sebou červený a modrý tým, vyhrávají samozřejmě ti s vyšším počtem bodů – tref. Hráči po sobě házejí virtuální míčem (energetickou koulí), mohou však sebe nebo spoluhráče chránit před protivníkovou střelou virtuálním štítem. Šanci na výhru mají všichni. Záleží na fyzické obratnosti, rychlosti, a hlavně týmové koordinaci. Těšit se můžete na zápas plný akce, pohybu a zábavy!

HADO je atraktivní i pro diváky. Celou hru mohou sledovat na obrazovce, zároveň vidí průběžné skóre, statistiky o hráčích, skill set jednotlivých hráčů atd. Jedinečný zážitek na firemní teambuilding.

Jump Academy – jump park přímo v srdci Evropy – v Brně

Jak je uvedeno na webu Jump Academy, jde o jedinečné trampolínové a parkourové centrum pro děti i dospělé přímo v srdci Evropy – tedy v Brně! Čeká na vás zábava na celkové ploše 1000 m².

Atrakce

35 trampolín

Molitanová jáma

O² Airbag

Bojová kladina

Ninja warrior

Basketbalové hřiště

Free jump arena

Parkour zóna

…a 9D kino.

Těšíme se na návštěvu

Jump Academy Brno najdete v OC Futurum, na ulici Vídeňská 100. Sídlí v druhém patře obchodního centra, naproti hračkářství Bambule, téměř hned u výstupu z garáží ve druhém patře. Jump Academy má svou pobočku také v Olomouci. Je součástí OC Olympia na adrese Olomoucká 1715/90, Velký Týnec.

Spolupráce s Jump Academy

Hledáte práci, která bude zároveň vaším koníčkem? Jump Academy průběžně rozšiřuje svůj tým hledá nové lektory, trenéry i pracovníky do manažerských funkcí. V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis na email beyerova@zohir.cz.

Jump Academy se těší na vaši návštěvu! Brzy možná i v dalších městech.

Foto: Jump Academy
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Další články z rubriky Společnost
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články

Lasagne s červenou čočkou a žampiony
tisicereceptu.cz

Lasagne s červenou čočkou a...

Rychlý lehký pokrm, který zvládnete...
Predátoři a příšery z jezer a řek: Kelpie a Ogopogo
enigmaplus.cz

Predátoři a příšery z jezer...

Hlubiny jezer i řek obývají nejrozličnější...
Tajemný Ludvík XIV. Útočili teroristé Francie na Prahu?
enigmaplus.cz

Tajemný Ludvík XIV. Útočili...

Troufalý akt státního terorismu, do kterého...
Facebook a spol.: Algoritmy světem vládnou
21stoleti.cz

Facebook a spol.: Algoritmy...

Facebook, Instagram, Twitter, Tik Tok, YouTube,...
Zdravý styl: Co dělat, aby vám to pálilo?
panidomu.cz

Zdravý styl: Co dělat, aby...

Žádná zázračná dieta pro geniální mozek nebo bezchybnou...
Svatý Jan pod Skalou: Po stopách zbožného poustevníka
epochanacestach.cz

Svatý Jan pod Skalou: Po...

Jedno z nejkrásnějších...
Jak jsem se vzdala svého bláznivého snu?
skutecnepribehy.cz

Jak jsem se vzdala svého...

Celé dětství jsem toužila...
Originální zázrak moderní architektury
rezidenceonline.cz

Originální zázrak moderní...

Uměleckým dílem v každém smyslu lze nazvat rezidenci,...
O co Bára s Denisou spolu stále soupeří?
nasehvezdy.cz

O co Bára s Denisou spolu...

Seriál Slunečná působí jako...
Najde si vášnivého milence?
nasehvezdy.cz

Najde si vášnivého milence?

Slovenská herečka Soňa...
V liberecké zoo mají mladé
epochalnisvet.cz

V liberecké zoo mají mladé

V období jara přichází mláďata na svět jak ve...
Rubens představuje Luční pěnu
iluxus.cz

Rubens představuje Luční pěnu

Základ novinky tvoří luxusní olej lisovaný ze semen...