Skip to content
reklama
reklama

Nevěry se ani nenamáhá tajit!

Americká herečka Whoopi Goldberg rozhodně nepatří mezi prvoplánové krasavice Hollywoodu, i přesto však o muže nemá nouzi. Ona sama však říká, že žádného mužského už do domu nechce. Překvapivé je, že to často je ona sama, kdo vztahy rozvrací.

A vůbec se za to nestydí!

Herečka Whoopi Goldberg (*1955) se proslaví nejen hlavní rolí ve filmu Sestra v akci (1992), ale také nekonvenčním životním stylem. Průšvihářka Whoopi má za sebou četné drogové zkušenosti, bezdomovectví a kromě toho je pověstná lehkovážným přístupem k partnerským vztahům.

Hanbaté zaměstnání a drogy

Než se Whoopi, vlastním jménem Caryn, stane slavnou herečkou, vystřídá celou řádku náročných a špatně placených povolání. Živí se jako dlaždička nebo vizážistka mrtvol v pohřebním ústavu. O mnoho let později dokonce přizná, že v určité životní etapě dokonce pracuje na erotické telefonní lince.

Jak sama dodává, byla to práce jako každá jiná a nijak se za ni nestydí. Ani tato obživa však Whoopi neochrání od zkušeností s bezdomovectvím a drogami. Vyzkouší mnoho druhů dostupných drog a nakonec zakotví u heroinu.

Naštěstí, když si uvědomí, že jí závislost přerůstá přes hlavu, zbaví se jí. A pak se na ni usměje štěstí! Rozhodne se, že se stane herečkou, a zanedlouho dostane první roli ve filmu The Color Purple (1985).

blank
Ani jednoho ze svých mužů jsem nemilovala, tvrdí Whoopi Goldberg. FOTO: John Matthew Smith / Creative Commons / CC BY-SA 2.0

Nevěrná beze studu

Co se mužů týče, stihne se Whoopi v životě celkem třikrát provdat. Poprvé v roce 1979, tehdy je ale velmi mladá a manželství s Alvinem Martinem ukončí hereččina drogová závislost. Druhý sňatek s filmařem Davidem Claessenem v roce 1986 vydrží pouhé dva roky.

Poslední manželství, do kterého herečka vstoupí s odborářem Lylem Trachtenbergem v roce 1994, dokonce nepřežije ani rok. Již dříve se spekulovalo, že za neštěstí v lásce může její nestálost, neexistovaly však žádné přímé důkazy.

Pochybnosti nakonec rozežene sama Whoopi, která po letech přizná, že v době manželství byla mnohokrát nevěrná. Jedná se podle jejích slov nejméně o šest případů nevěry. Neuvede sice žádné podrobnosti, nicméně šokuje prohlášením, že na tom nevidí nic špatného.

„Lidé, kteří jsou nevěrní, možná prostě jen hledají něco trochu jiného,“ prohlásí tehdy. „Myslím, že jsou lidé, kteří by neměli uzavírat manželství, a já mezi ně patřím. Aby vztah fungoval, musí být člověk tomu druhému oddaný.

Já jsem ani jednoho ze svých mužů nemilovala. Oddaná jsem jen své rodině,“ vysvětlí herečka.

Na předávání Oscarů pod vlivem

Whoopi překvapuje nejen svým nekonvenčním přístupem ke vztahům, ale k životu obecně. Proslulá je například svou láskou k marihuaně. V roce 1991 dokonce na předávání Oscarů přijde v podroušeném stavu, protože evidentně předtím marihuanu kouřila, což později i přizná.

„Moje matka to na mě hned poznala, zavolala mi a pořádně mi vynadala. Nedokázala jsem skoro mluvit. Ale já jsem měla pocit, že si potřebuji trochu odpočinout a hodit se do pohody,“ uvede Whoopi na svou obhajobu.

Když je v roce 2016 hereččino milované konopí v několika státech USA legalizováno, vycítí příležitost. Založí si firmu zabývající se prodejem omamné rostlinky. Její užívání doporučuje Whoopi jak rekreačně, tak jako léčebný prostředek proti menstruačním bolestem a dalším obtížím.

Foto: Daniel Langer / Creative Commons / CC BY-SA 2.0, John Matthew Smith / Creative Commons / CC BY-SA 2.0
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Lifestyle
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články

Potápky Prim pro ty, kdo se nebojí výzev
iluxus.cz

Potápky Prim pro ty, kdo se...

Svět ticha, jen modrá hlubina a vy. Objevování...
Umění cestovat nalehko
panidomu.cz

Umění cestovat nalehko

Chystáte se na několikadenní dovolenou a...
Vrátil se ke své bývalé manželce
skutecnepribehy.cz

Vrátil se ke své bývalé...

Když jsem se seznámila se...
Pošle partnera na mateřskou?
nasehvezdy.cz

Pošle partnera na mateřskou?

Už za pár dnů se z EVY...
Reminiscence zlaté jazzové éry
rezidenceonline.cz

Reminiscence zlaté jazzové éry

V blízkosti slavného kasina,...
Bude svatba, nebo další zklamání?
nasehvezdy.cz

Bude svatba, nebo další...

Už jednou měla Eva...
Jak čaruje fata morgána?
epochalnisvet.cz

Jak čaruje fata morgána?

Fata morgána je fascinující jev, opředený řadou mýtů....
Pohoří Smrčiny: Po stopách J. W. Goetha
epochanacestach.cz

Pohoří Smrčiny: Po stopách...

Oblast skal na okraji...
Medové chilli brambory
tisicereceptu.cz

Medové chilli brambory

Pikantní varianta je skvělá samotná i jako příloha....
Skutečné Čelisti: Žraločí sériový zabiják rozpoutá v New Jersey peklo!
enigmaplus.cz

Skutečné Čelisti: Žraločí...

Žralok bílý patří právem k nejobávanějším...
Straší na hradě duch tureckého vojáka?
enigmaplus.cz

Straší na hradě duch...

Mohutný hrad v maďarském městě Eger se...
Je libo garsonku, nebo 3+1?
21stoleti.cz

Je libo garsonku, nebo 3+1?

3D tisk ušel za několik málo let...