Skip to content

Kristina Pimenova: Malá velká modelka je nádhernou hříčkou přírody!

Jakoby mělo Rusko patent na krásky. Do světa jich poslalo už mraky, tahle je ale opravdu výjimečná. Ve 12 letech toho má Kristina Pimenova (*2005) na mole odšlapáno víc, než spousta jejich starších kolegyň.

Ty můžou na její pracovní zápřah jen závistivě koukat. První modelingové ostruhy začne Kristina sbírat už v necelých čtyřech letech, což kvituje hlavně její matka, sama bývalá královna mola. Je to ostatně ona, kdo pošle Kristininy fotky agentuře President Kids a odstartuje tak celý ten mediální humbuk kolem ní.

Nutno podotknout, že dcerka, kterou zplodí s bývalým profesionálním fotbalistou Ruslanem Pimenovem (*1981) se jí skutečně povede! Zářivě modrým očím, dlouhým kaštanovým vlasům a neskutečně souměrné tvářičce to sluší ve světlech reflektorů i na obálkách časopisů.

Jeden z nich, Women Daily, jí označí za nejkrásnější holčičku na světě a tahle nálepka jí už zůstane.

Dívejte se, ale nekritizujte!

O její takřka magickou krásu se přetahují ty nejprestižnější módní značky a návrháři. V devíti už má za sebou focení pro Vogue, Armaniho, Roberta Cavalliho i pro Benetton. Zatímco její vrstevnice řeší, jakou si pořídí panenku, ona vymýšlí, jak se správně tvářit do objektivu.

Do toho navíc stíhá trénovat několikrát týdně s někdejší mistryní světa Olgou Kapranovou (*1987) gymnastiku. V roce 2013 dokonce získá zlatou medaili ve své věkové kategorii na turnaji v Tatarstánu. Na sociálních sítích sledují Kristinu miliony fanoušků, kteří s nadšením přijímají každou její novou fotku.

Ty sem umisťuje její matka, fungující jako „správkyně sítě.“ Občas to ovšem přežene s lascivností a pak musí odrážet kriticky hlasy, že ze své dcery dělá prodejnou kurtizánu a vlhký sen pedofilů. „Nepřijímám výhrady, že sexualizuji své dítě.

Jsem přesvědčená, že všechny její fotky jsou absolutně nevinné. Musíte přemýšlet jako pedofil, abyste v těch fotkách viděli něco sexuálního, a pak je na čase vyhledat lékaře,“ říká.

Foto a video: YouTube (iamlokingforchange)
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …