Skip to content
reklama

Křehká Bella podvedla svého upíra

Když na filmová plátna zaútočí film Stmívání, získají dospívající děvčata nový pár, který mohou obdivovat. Představitelé dvou hlavních rolí, nesmělé dívky Belly a upíra Edwarda, se do sebe totiž zakoukají.

Velká láska má ale neveselou dohru.

Filmový trhák Stmívání (2008) vyprodává kina. Snímek vyprávějící poměrně jednoduchý příběh obyčejné dívky, která se zamiluje do krásného a okouzlujícího upíra, se stane téměř kultovní záležitostí. Do šedé myši Belly, jíž hraje Kristen Stewart (*1990), se mohou vžít tisíce děvčat, která sní o tom, že potkají svého prince.

V tomto případě jde o absurdně dokonalého upíra Edwarda, ztvárněného Robertem Pattinsonem (*1986).

Románek jako ze žurnálu

Kdy přesně se z Roberta a Kristen stane pár i v reálném životě, to nikdo neví. Oba totiž na počátku své kariéry působí velmi introvertně a své soukromí si střeží. Navíc během natáčení Stmívání je Kristen stále ještě ve vztahu s Michaelem Angaranem (*1987), mladým americkým hercem.

Krátce po skončení natáčení se však pár stranou veškeré publicity rozejde. Je možné, že na to má vliv vznikající románek s Robertem Pattinsonem. Bulvární novináři se předhánějí a snaží se dvojici načapat v choulostivé situaci.

To se jim však nepodaří. Pokud tehdy mezi Robertem a Kristen něco je, podaří se jim to ututlat, a to až do roku 2012, kdy poprvé oficiálně přiznají vztah. Přestože veřejnost to dlouhou dobu tuší, vyvolá toto přiznání velké pozdvižení a pár tak okamžitě plní titulní stránky magazínů.

Vztah dvou mladých herců se stane vzorem pro mládež, která začne toužit po podobné romanci.

S Robertem vytvořila pár na plátně i v soukromí. FOTO: Gage Skidmore / Creative Commons / CC BY-SA 2.0

Není všechno zlato, co se třpytí

Robert a Kristen žijí ve společné luxusní vile v Los Angeles a ocitají se pod drobnohledem médií. Pozornosti neunikne ani to, na jaké večírky chodí, jak se mladá herečka obléká, či to, jestli se náhodou na obzoru nerýsuje svatba.

Jednu nanečisto totiž pár prožil již během natáčení upírské ságy a řada fanoušků by své hrdiny ráda u oltáře viděla i doopravdy. Objeví se také několik nepravdivých tvrzení, že je Kristen těhotná. Všechno nasvědčuje tomu, že jsme svědky zrození dalšího ikonického hvězdného páru.

Pak však události změní směr. Médii prolétnou zprávy, že ani ne po roce od doby, kdy se pár poprvé společně objevil na veřejnosti, mají herci krizi a Robert se dokonce od Kristen odstěhoval.

Nevěrná Kristen

Při natáčení filmu Sněhurka a lovec (2012), ve kterém Kristen hraje hlavní roli, se mladá herečka sblíží s režisérem. Rupert Sanders (*1971) je starší než ona, navíc je ženatý a má dvě malé děti. Ani to však Kristen neodradí, a tak je dvojice přistižena a zvěčněna fotografy při vášnivém polibku.

Následky jsou pro oba z nich neblahé. Sandersova manželka zuří a vyhrožuje rozvodem. To si nakonec rozmyslí, ale zakáže svému muži točit pokračování Sněhurky, pokud v něm bude účinkovat Kristen Stewart.

Ta si tak v pokračování úspěšného filmu nezahraje a kritikové tehdy tvrdí, že ji skandál může stát dokonce kariéru. V každém případě však pokazí její vztah s Robertem Pattinsonem, který s ní po provalení aférky odmítá komunikovat.

Kirsten tak zbudou jen oči pro pláč.

blank
Okouzlení mělo jméno Rupert Sanders. FOTO: Eva Rinaldi / Creative Commons / CC BY-SA 2.0

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš?

Po několika týdnech mlčení se pokusí Robert a Kristen vztah obnovit. Na první pohled se tak zdá, že hereččin nářek a sliby, že se polepší, jejího zrazeného partnera obměkčily. Kristen ale sklízí vlny kritiky.

Na internetu se dokonce začínají prodávat posměšná trička s texty „Robert si zaslouží lepší“, což obnově vztahu příliš neprospěje. Po několika týdnech je filmová hvězda znovu spatřena v restauraci se Sandersem, a tak se dá předpokládat, že svědomí příliš dlouho nezpytovala.

Od té doby se dvojice střídavě rozchází a schází, a to až do roku 2013, kdy se má společně objevit na filmovém festivalu v Cannes. Místo toho však Robertovi dojde trpělivost a Kristen sdělí, že už ve vztahu pokračovat nehodlá.

Poté na festival odcestuje sám a svou bývalou přítelkyni zanechá vlastnímu osudu.

Do zákulisí není vidět

Nedlouho po definitivním rozchodu Kristen promluví do médií. Její výpověď všechny šokuje. Vztah s Robertem je prý po celou dobu svého trvání spíše fiktivní. „Všichni si tak moc přáli, abychom byli spolu, až se to nakonec stalo,“ řekne tehdy. „Nebyl to skutečný život. A to bylo pro mě opravdu nechutné. Nešlo o to, že bych chtěla skrývat, kdo opravdu jsem nebo co dělám ve svém životě. Je to o tom, že jsem nechtěla být součástí nějakého smyšleného příběhu pro zábavní průmysl,“ vysvětlí. A to je podle ní také důvod, proč se uchýlila k nevěře. To působí poněkud překvapivě vzhledem k tomu, že ještě nedávno se Kirsten kála, jen aby ji Robert vzal zpátky. Její rozhovor s novináři tak působí spíše dojmem, že se snaží otočit situaci ve svůj prospěch.

Z rozchodu se oklepe

Týdny plynou a život Roberta se od základů změní. Zpočátku se snaží držet od žen dál, zvláště pak od své bývalé partnerky. Jeho mladší sestry ho koneckonců varují, že pokud se ke Kirsten vrátí, vlastnoručně jej obě raději zabijí.

Nakonec se však na něj znovu usměje štěstí. Mladý herec najde zalíbení v avantgardní zpěvačce a tanečnici FKA Twigs (*1988). S tou zůstane několik let, a dokonce se s ní v roce 2015 zasnoubí. V roce 2017 se však pár opět rozejde, protože na sebe prý nemají dostatek času.

Mnohdy se prý nevidí dlouhé měsíce, a to vztahu neprospívá. Je ale možné, že se k sobě v budoucnu zase vrátí. Robert je stále přesvědčený, že zpěvačka je přesně ta dívka, kterou si chce vzít, a FKA Twigs ani po rozchodu neodložila zásnubní prstýnek, jež od něj dostala.

Divoké vztahy

Kristen Stewart se po rozchodu chová výrazně divočeji. Nejprve radikálně změní image a z křehké dívky se stane rebelka. Často střídá účesy a po Hollywoodu se o ní začne povídat, že o svou vizáž příliš nedbá.

Kromě toho je často k vidění v barech, kde se oddává alkoholu a divokému řádění s přáteli. To ale není jediná změna, ke které u herečky dojde. V soukromí totiž před muži začne dávat přednost ženám. Vyjde to najevo, když je spatřena se svou asistentkou Alicií Cargile (*1991), jak se procházejí ruku v ruce po městě.

Jako pár spolu stráví tři roky, než se rozejdou. Ačkoli Kristen vypadá zdrceně, zanedlouho veřejnosti představí novou přítelkyni.

Dává přednost ženám

Po pohledné Alicii přijde změna. Novou láskou Kristen je totiž kontroverzní francouzská zpěvačka Soko (*1985). Po jejím boku Kristen definitivně rezignuje na péči o svůj zevnějšek a často se na veřejnosti objeví v takovém stavu, že si její fanoušci začnou dělat vážné starosti.

Fotografové ji často zachytí ve špinavém oblečení nebo třeba v kalhotách, kterým chybí knoflík v pase. Vztah dvou rebelek však nejspíš nefunguje, protože se po třech měsících rozpadne. Hned poté Kristen propadne kouzlu zpěvačky St. Vincent (*1982), jež se krátce předtím rozešla s topmodelkou Carou Delevigne (*1992). Jen o pár měsíců později je ale také tomuto vztahu konec. Útěchu najde Kristen v náruči Stelly Maxwell (*1990). Ta se zase vzpamatovává z rozchodu se zpěvačkou Miley Cyrus (*1992).

blank
Když žena, tak proč ne Stella Maxwell? FOTO: Love Magazine / Creative Commons / CC BY 3.0

Je Kristen znovu nevěrná?

Koncem roku 2017 si média všimnou, že Stella se po Kirstenině boku objevuje stále méně. A kromě toho působí zvláště strhaně a nezdravě. Bulvárním novinářům se podaří zjistit, že v poslední době trpí úzkostmi a depresemi, takže musí navštěvovat psychiatra a užívat léky.

Jestli jsou příčinou problémy ve vztahu, to se však zjistit nepodaří. Pozornosti médií ale neujdou ani modřiny a škrábance na tělech obou dívek. Potrpí si děvčata na drsné milostné hrátky, nebo u nich doma dochází k násilí?

Ani jedna z nich se k tomu nevyjádří, a tak si mohou fanoušci jen domýšlet. Kromě toho je Kristen několikrát přistižena, jak vychází z domu své bývalé přítelkyně Alicie. V jednom z případů má na sobě dokonce stejné šaty, v jakých ji vyfotografuje paparazzi předchozí den, takže je zřejmé, že u své expřítelkyně strávila noc.

Zda to byla pouze přátelská návštěva, nebo mezi dívkami opět něco je, to není jasné. Rovněž není známo, co si o tom myslí Stella Maxwell. Zdá se však, že by se opět mohlo jednat o nevěru.

Nevyrovnaná herečka

Jak se ke svému lehkovážnému přístupu ke vztahům staví sama Kristen? „Někteří lidé vědí, že jim chutná sýrový sendvič, a tak ho budou jíst každý den až do smrti. Já ho ochutnám a řeknu si, že je dobrý.

A hned se těším, co dalšího vyzkouším,“ vysvětluje herečka svůj postoj k navazování známostí. Zkrátka se ještě neplánuje usadit a je otevřená všemu, i co se týká sexu. Jak se zdá, Kristen nemá stále jasno ve své orientaci a odmítá se k tomu vyjadřovat.

„Vím, že jednou se téhle otázce sama v sobě určitě postavím. Zatím se ale nechci definovat jako heterosexuální, homosexuální nebo bisexuální,“ říká Kristen, která i v této oblasti ráda experimentuje.

Foto: Richard Goldschmidt / Creative Commons / CC BY 3.0, Gage Skidmore / Creative Commons / CC BY-SA 2.0, Eva Rinaldi / Creative Commons / CC BY-SA 2.0, Love Magazine / Creative Commons / CC BY 3.0
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Lifestyle
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články

Matčina prokletá prosba
skutecnepribehy.cz

Matčina prokletá prosba

Než mi zemřela matka, řekla mi zvláštní věc:...
Váš favorit nevyhrál mistrovství světa? Možná mu nepomohlo dost čarodějnic
epochalnisvet.cz

Váš favorit nevyhrál mistrovství...

Velké turnaje jsou vždy vítaným svátkem pro milovníky...
Koupele pro krásné vlasy
panidomu.cz

Koupele pro krásné vlasy

Ve skutečnosti to nejsou koupele, ale oplachy, jenže to...
Miliontý dobrovolník pro akci Ukliďme Česko. Třeba jste to vy…
21stoleti.cz

Miliontý dobrovolník pro akci...

Těsně před hlavním termínem dobrovolnické akce Ukliďme...
Gliese 581: Výprava do krajů potenciálního života
enigmaplus.cz

Gliese 581: Výprava do krajů...

V rámci postupujících možností dálkového...
Gruzínské kuře čakhokhbili
tisicereceptu.cz

Gruzínské kuře čakhokhbili

Rádi zkoušíte zahraniční recepty? Uvařte pro...
Moderátorka vrací úder. Soukalová míří do filmu!
nasehvezdy.cz

Moderátorka vrací úder....

Bývalá hvězda biatlonu...
Probíhají na krkonošské sjezdovce tajné obřady na počest bohyně Kybelé?
enigmaplus.cz

Probíhají na krkonošské...

Sníh v nejvyšších polohách českých hor stále ještě...
Kuchyňské ostrůvky a jejich možnosti
rezidenceonline.cz

Kuchyňské ostrůvky a jejich...

Kuchyňské ostrůvky jsou již běžnou součástí mnoha...
Přivítejte jaro ve Four Seasons Hotel Prague
iluxus.cz

Přivítejte jaro ve Four...

Oslavte ve Four Seasons Hotel Prague...
Daniela Písařovicová má v životě konečně jasno. Dítě, nebo konec!
nasehvezdy.cz

Daniela Písařovicová má v...

DANIELA PÍSAŘOVICOVÁ (44)...
Klášterec nad Ohří, město pramenů a porcelánu
epochanacestach.cz

Klášterec nad Ohří, město...

Klášterec nad Ohří leží...

Předplatné časopisu

Chcete znát odpověďi? EPOCHA je pro Vás jasnou volbou. Již 17 let pro vás mícháme koktejl toho nejzajímavějšího, co se kolem nás děje!

Zvolte variantu

Epocha