Skip to content

Jak umírají Miss: Ve špatný čas se špatným přítelem

Dokonale souměrná tvář bez jediné vady, uhrančivé zelené oči a dlouhé husté vlasy, které dokonce i zapletené ho silného copu sahají pod pas. To jsou hlavní zbraně Alexandry Petrové v soutěžích krásy.

A to zbraně velmi účinné. V šestnácti letech projede lokálními Ruskými soutěžemi Miss jako nůž máslem a skončí s korunkou nejkrásnější dívky Ruska za rok 1996. Následující rok pracuje jako úspěšná fotomodelka, vystupuje v televizi, cestuje po světě, kde sbírá v soutěžích krásy další tituly. V roce 1999 je vyslána jako zástupce Ruska do Chaguaramasu na poloostrov Trinidad, kde se koná 48 ročník soutěže Miss Universe. To už se o ni zajímá i Hollywood a zdá se, že má našlápnuto ke hvězdné kariéře. Nehodlá jí však obětovat všechno. Když dostává nabídku od prestižní mezinárodní modelingové agentury Ford Model, odmítne. „Podmínkou bylo, že musí zhubnout a zkrátit si vlasy, a to Saša nechtěla“ vzpomíná její kamarádka Tamara. Přes pestré a lákavé nabídky dalších zahraničních agentur, zůstává kráska ve svém rodném městě.

Alexandra Petrova

Smrt ve spršce kulek

A tady, v Čeboksary, se nejen narodila, ale dva dny před svými dvacátými narozeninami také zemře. Bohužel se totiž přátelí s místním podnikatelem a mafiánem Radikem Achmetovem. Ten ji společně se svým společníkem Konstantinem Chuvilinem pozdě večer 16. září doprovází domů. Ve chvíli, kdy se baví u vchodu, nečekaně a bez varování zahájí palbu jeden nebo více střelců. Oba muži jsou na místě mrtví. Alexandru zasáhne jedna ze střel do hlavy. Ještě žije, když dorazí záchranka, cestou do nemocnice však zemře. Vrahy se dodnes nepodařilo vypátrat, není však těžké uhodnout, odkud smrt vane. V tu dobu totiž v oblasti zuří nelítostná mafiánská válka o kontrolu nad místním obchodem a Achmetov je jednou z klíčových figur. On byl také cílem útoku a ruská miss byla podle vyšetřovatelů pouze ve špatný čas na špatném místě.

Ve špatný čas na špatném místě. I tak končí miss.
Foto: arynews.tv, topnews.ru, newsbuzz.ru. Článek vznikl ve spolupráci s časopisem EPOCHA.
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Vraždy
Zobrazit více …