Skip to content

Jak nosit crop top podle typu postavy?

Crop top je v tričko, jehož spodní lem dosahuje jen tak vysoko, aby odhalil bříško nebo alespoň jeho část. Je to sexy kousek oblečení, který si mohou dovolit jen ty z nás, které se rády chlubí dokonalou postavou.

Crop top, jako sexy a poněkud kontroverzní kousek oblečení, neproslavil v roce 1983 nikdo jiný, než zpěvačka Madonna, která v něm způsobila ve svém klipu Lucky Star značný poprask. Během tohoto desetiletí ho ale také oblékaly dívky jako součást cvičícího úboru.

Důkazem tomu může být i úspěšný film Flashdance.

Girl gone wild!
Girl gone wild!

V devadesátých letech v něm pak soupeřily o přízeň fanoušků mladé popové hvězdičky Britney Spears a Christina Aquilera. Dnes je zpět v módě a celebrity, jak se zdá, na něj nedají dopustit. Nosí ho totiž naprosto každý!

Od Beyoncé, po Katy Perry až po Taylor Swift

Šedesátá jsou zpět.
Šedesátá jsou zpět.

Myslíte si, že byste se měla vyhýbat crop topu stejně jako Helena Vondráčková zrcadlům? Omyl! Oblékněte si ho ke kalhotám či sukním se zvýšeným pasem. Paradoxně budete v tomto outfitu působit hubeněji, protože odhaluje kůži právě na místě těsně pod žebry, kde je ženská silueta nejútlejší.

Máte-li postavu tvaru trojúhelníku, měla byste vyhledávat diagonální pruhy, které odvedou pozornost od horní části vašeho těla. Lichotit bude vaší postavě i maxi sukně, která opticky vyrovná vaše proporce.

Diagonální, horizontální nebo vertikální… důležitý je i střih!
Diagonální, horizontální nebo vertikální… důležitý je i střih!

My Češky prostě nemáme postavy jako prkno, ale i naše slovanské tvary můžeme bez obav schovat do crop topů, a to hlavně díky Kim Kardashian. Ta je chodícím důkazem toho, že bujným poprsím nebo větším pozadím by se měla dívka chlubit.

Proto si oblékněte top, který bude končit přesně u pupíku a spárujte ho s pouzdrovou sukní!

Buďte holka krev a mlíko.
Buďte holka krev a mlíko.

Jestliže vás trápí širší boky a silnější stehna, zkuste tohle: oblékněte si crop top ve světlé nebo naopak hodně tmavé barvě, boyfriend džíny a přes ramena přehoďte sáčko. Okamžitý šik look zaručen!

Foto: Pull & bear, www.squaremadonna.files.wordpress.com, media.lovemelrose.com, www.blogcdn.com, glamradar.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Móda a gadgety
Zobrazit více …