Skip to content

Cestování mění život

Tento článek je reklamním sdělením

Cestování je především o poznání. O poznání jiných kultur, krajin, podnebí… Je ale také o poznání sebe sama. Když vystoupíte z komfortu denních a rutinních záležitostí a zažijete na cestě věci příjemné, ale i ty méně příjemné, dozvíte se toho o sobě během dvou týdnů mnohdy daleko více než za celý rok.

Žijeme ve světě velkých možností a volnosti pohybu, takže nikdy nebylo tak jednoduché cestovat jako právě nyní. Stále slyšíme o lidech, kteří se vydávají na daleké cesty někdy i do extrémních podmínek nebo na netradičních vehiklech. Také přibývá lidí, kteří si zvolí tzv. digitální nomádství a vyrážejí na delší čas mimo domov a živí se prací v on-line světe. To vše je možné, ale prvním krokem je rozhodnutí vycestovat.

Ať už se rozhodnete vyrazit na čtrnáctidenní relax dovolenou, měsíční expedici nebo prostě vyjedete bez zpáteční letenky, rozhodně se vyplatí vědět, kde levnou letenku pořídit. Lákají vás zasněžené hory a turistické výšlapy nebo se raději zavěsíte do houpací sítě pod palmou a přečtete pár knih, které již dlouho odkládáte? Nebo preferujete kombinaci obojího? Pokud chcete letět daleko a užívat si tam dlouho, je dobré někde ušetřit. Výhodou levné letenky je, že nepoznáte úbytek komfortu. Prostě jen koupíte letenku u společnosti, která ji zrovna prodává nejlevněji, s čímž vám pomůže chytrý vyhledávač a ušetříte pár tisíc na několik dní nespoutaného cestování navíc.

Levné letenky z Prahy

Pokud odlétáte z Brna nebo Prahy, vyplatí se poohlédnout po levných letenkách a destinacích, kde se dá ubytování sehnat poměrně levně. Mnoho lidí se tak podívá nejen po Evropě, ale i do USA, Kanady, nebo do asijských zemí, které získávají stále na větší popularitě, jako je Thajsko, Vietnam nebo Kambodža. Také můžete cíl svojí cesty vybrat až podle toho, kam zrovna budou v nabídce nejlevnější letenky. Právě nyní seženete na webu levneletenkyzprahy.cz výhodné letenky do Tokia, Singapuru, Perthu…

Web nabízí i možnost projít databázi a cíl cesty najít podle států a měst. Každý den společnost tvoří seznam a nabídku akčních letenek z Prahy a dalších letišť jako jsou např. Bratislava, Brno, Mnichov, Frankfurt nebo třeba Budapešť. Najdete zde i levné letenky z menších letišť jako např. z Pardubic.

Jednoduchá a rychlá rezervace i celé objednání letenky

Webové stránky levneletenkyzprahy.cz jsou velmi přívětivé k uživatelům. Proto lze nalézt vaše letenky snadno a rychle. Databáze společnosti obsahuje seznam všech letišť, jež jsou seřazena podle měst, oblastí, států a světadílů. Mnohdy se můžete dostat do zemí, o kterých se vám doposud jen snilo. Podporují dokonce i menší letiště, takže se dostanete přímo tam, kam chcete a nemusíte náročně přejíždět do vzdálených měst.

Kromě zpátečních letenek tu můžete také hledat takzvané „cestovatelské letenky“. Jednoduše naplánujete, kam by měla vést cesta vašeho dobrodružství, a najdete si nejlevnější letenky mezi danými městy. Aby byla cena letenek skutečně co nejnižší, můžete si nastavit interval +/- 3 dni, takže systém vyhledává nejlevnější lety napříč leteckými společnostmi a v intervalu vámi zvolených dnů. Letenky se dají koupit skutečně levně, někdy i levněji než měsíční průkazka do tramvaje, pokud se vám podaří najít velmi výhodnou akci. Můžete tak být za pár korun během chvíle v úplně jiném státě či na jiném kontinentu. Stačí jen sledovat výpis akčních letenek. Pak už jen zvolíte oranžové tlačítko a vyhledávač vám najde nejlevnější letenku.

Proč volit levné letenky?

Kromě toho, že ušetříte, dostanete jízdní doklad od jedné z největších cestovních agentur v Evropě. Na trhu je již mnoho let, a proto přesně zná očekávání svých zákazníků. Pro ty, kdo mají více navazujících letů s více společnostmi, dokonce zajistí i pohodlné přestupy, a to vše tak, aby byla letenka co nejlevnější a cestování komfortní.

Dobrodružství na cestách

Svět je úžasné místo k poznávání. Cenová dostupnost letenek může být motivační silou i pro ty, kteří cestování zatím na vlastní kůži nevyzkoušeli. Co může být na cestování nebezpečné je, že je návykové a jakmile jednou začnete, nedá se přestat. Vystupte z komfortní zóny, obohaťte svůj život a vydejte se na cestu. Budete překvapení, co vše se dá objevovat, a co vše zjistíte o jiných kulturách a přírodních krásách v jiných zemích. Nové zážitky vám dodají energii a získáte spoustu nových podnětů, které vám budou dobíjet baterky ještě dlouho po tom, co se vrátíte zpět do „běžného života“.

Aby se vám dobře létalo odkudkoliv

Jestliže nechcete cestovat na stovky kilometrů vzdálená letiště, sledujte LevneletenkyzPrahy.cz. Hledají ty nejlevnější letenky z Prahy ale také z Brna, Ostravy, Pardubic, případně z Vídně a Bratislavy, která jsou od České republiky jen pár kilometrů. Právě teď je v nabídce akční letenka do Bangkoku – s odletem z Prahy za 12 590 Kč, do Londýna za 1 990 Kč, do Říma za 2 190 Kč, do Dubaje za 6 890 Kč, nebo třeba z Ostravy do Burgasu za cenu 6 190Kč.

Nepromarněte sen o probuzení se zítra úplně jinde na světě.

Foto: archiv
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články

Muže má omotaného kolem prstu
nasehvezdy.cz

Muže má omotaného kolem prstu

Ještě před pár lety byla ADÉLA...
Miluje stále svého expartnera?
nasehvezdy.cz

Miluje stále svého expartnera?

Ačkoli už od rozchodu herečky...
Kdo byli záhadní hobiti z ostrova Flores?
epochalnisvet.cz

Kdo byli záhadní hobiti z...

Září 2003. Australsko-indonéský tým archeologů po...
Léčba ze záhrobí: Konala řádová sestra zázraky i po své smrti?
enigmaplus.cz

Léčba ze záhrobí: Konala...

Od roku 1998 si čtyřletý Luke Burgie z...
Příběh tichých dvojčat
enigmaplus.cz

Příběh tichých dvojčat

June a Jennifer Gibbons, známé jako...
Pod pokličkou výroby kovových modelů
21stoleti.cz

Pod pokličkou výroby...

Jedinečná možnost se naskytne v sobotu 18. června všem...
Domácí aviváž vás příjemně překvapí
panidomu.cz

Domácí aviváž vás příjemně...

Je ekologicky nezávadná, k prádlu šetrná, ale...
Šťavnatý ovocný koláč
tisicereceptu.cz

Šťavnatý ovocný koláč

Dopřejte si vynikající mřížkový...
Královny moderních koupelen
rezidenceonline.cz

Královny moderních koupelen

Díky modernímu designu, variabilitě a kvalitním...
Letní koktejl ovocných barev a vůní
iluxus.cz

Letní koktejl ovocných barev...

Značka Almara Soap si na ručně vyráběných...
Pochopila jsem, že mám raději klid a samotu
skutecnepribehy.cz

Pochopila jsem, že mám...

Člověk nemá nikdy říkat...
Severní Morava: Kraj plný tradic i moderních měst
epochanacestach.cz

Severní Morava: Kraj plný...

Severní Morava se...