Skip to content

5 věcí, které by neměly chybět žádné ženě

Na světě existuje několik kousků, které vám zlepší život, pokud je máte v šatníku. My vám jich pár představíme!

Luxusní spodní prádlo

Kvalitní spodní prádlo je určitě velice důležitým prvkem. Díky dobře padnoucí podprsence můžete získat útlejší postavu a zvýrazníte své křivky. Výběr velikosti nechte na obsluze v obchodě, dobře vám poradí. Co se týče spodních kalhotek tak jejich tvar vybírejte podle vaší postavy.

1

Šaty, které nezklamou

Malé černé. Černé koktejlové šaty elegantního střihu, které se vám v šatní skříni nikdy neztratí. Budete se v nich cítit jako princezna. Na plese či na romantické večeři se svým miláčkem v nich budete vypadat úchvatně. Při výběru vsaďte na jednoduchost s rafinovaně střiženými zády.

2

Přepychová kabelka

Ženou se prý stanete až tehdy, když si pořídíte značkovou kabelku. Při výběru dbejte na kvalitu a nikoli na kvantitu. Každá z nás si jeden luxusní kousek zaslouží, proto nemějte výčitky a s klidným svědomím si ji pořiďte. Ať už se jedná o tašku za pět tisíc korun nebo za dvacet, důležité je, že budete mít pocit jedinečnosti. Vyvarujte se křiklavým barvám. V jednoduchosti je krása!

3

Boty na vysokém podpatku

Boty na podpatku jsou sice ve většině případů nepohodlné, ale společenské události se bez nich neobejdou. Pokud nejste jejich vyznavačka, vsaďte na nižší lodičky, které jsou pohodlné, a nebudete v nich celý večer trpět. Podpatky vám prodlouží nohy, opticky uberou kila, a pokud v nich nebudete vrávorat, přidají vám i sebevědomí.

4

Nestárnoucí kožená bunda

Ať už klasická černá, zajímavá hnědá, tmavá či světlá… Kožená bunda je neutuchající klasikou už po několik let. Můžete ji kombinovat s elegantním modelem a hodí se i k ležérnímu stylu. Rozhodně na ní nešetřete, pravá kůže vydrží dlouho, ale chápeme milovnice zvířat, takže vkusnou náhražkou nemůžete nic zkazit!

5

Foto: hm.com, zara.com, lindex.com, fucapi.br
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Žebříčky
Zobrazit více …