Skip to content
reklama

4x nejpodivnější svatby: „Berete si zde přítomnou… zeď?“

blank

Je to láska na první pohled. Svatební zvony znějí, nevěsta celá v bílém se rdí, jen oddávají je poněkud v rozpacích. Ještě nikdy neoddával mladou ženu a betonovou zeď.

Láska nemá hranic a Epocha vám představí několik velmi neobvyklých manželských svazků, které mají jednoho společného jmenovatele. Objektofilii. U lidí s touto diagnózou však nejde o žádný sexuální fetišismus, ale o skutečný emocionální vztah.

01_Eija-Riitta Berliner Mauer
Erika s kusem svého manžela.

Eija-Riita se provdá za Berlínskou zeď

Švédka Eija-Riitta Berliner Mauerová (*1954) se do slavné zdi, rozdělující Západní a východní Berlín, zamilovala když ji poprvé viděla v televizi. „Bylo mi sedm a od té doby jsem jí posedlá,“ přiznává. Když je jí třináct pochopí, že Berlínskou zeď miluje. Několikrát ji navštíví a protože zeď nic nenamítá, 17. června 1979 se za ni provdá. Tvrdí, že jsou si duševně blízcí a přiznává, že ač spolu mnoho času nestrávili, dokázala svou lásku vyjádřit i fyzicky.

„Líbí se mi ty dlouhé, štíhlé panely,“ přiznává a vysvětluje: „Třeba Čínská zeď je pěkná, ale na mě moc vypasená. Můj manžel je zkrátka víc sexy.“ V roce 1989 se však šokovaná Eija-Riitta se stává vdovou, když Němci zeď zbourají.

Od té doby už Berlíně nebyla. Žije v Lidenu na severu Švédska a zdá se, že je znovu zamilovaná. Do jednoho z místních plotů.

02_erika-la-tour-eiffel
Jen ten svatební polibek byl takový studený se železitou příchutí

Erika si bere Eiffelovku

Američanka Erika La Tour Eiffelová (*1972) se vdává po tříleté známosti. Bere si slavný výtvor Gustava Eiffela (1832–1923), kvůli kterému opustila svou předchozí lásku, sportovní luk Lance. Nejprve spí s mečem, japonskou katanou, díky níž se v roce 1993 ubrání znásilnění.

Později se její vášní stává lukostřelba a s milovaným lukem se stává mistryní světa a jednou z nejlepších amerických lukostřelkyň. Když se v roce 2004 setká s Eiffelovkou, zamiluje se na první pohled.

„Mám synestezii (sdružení smyslových vjemů – barevné slyšení, zvukové vidění) a do Eiffelovy věže jsem se zamilovala i kvůli tomu jak ji vidím,“ tvrdí Erika. Svatba se koná za účasti 12 přátel a Erika přijímá manželovo jméno.

Stále žije v San Franciscu, ale manžela pravidelně navštěvuje.

03_truck1
První orgasmus prožije s mrakodrapem, ale nakonec si vezme auto.

Maria se provdá za kamion

Američanku Marii Griffinovou nevzrušují muži ani ženy. Bojí se, že prožije život bez lásky a rozkoše. Na každou však někde čeká vysněný princ a ten její je chromovaný, má velkou řadící páku a pod kapotou spoustu koní.

Cesta k lásce není snadná. Nejprve Maria zjistí, že ji mnohem víc vzrušují objekty a věci než lidé. „První orgasmus jsem prožila, když jsem snila o mrakodrapu Chrysler Building,“ přiznává. Zamiluje se však do kamionu značky Ford a teprve poté najde sílu přestat předstírat náklonnost k mužům.

Koupí svého miláčka a provdá se za něj. Po svatební hostině, kde nechybí víno ani kvalitní nafta, spolu odjíždí na líbánky. „Náš sexuální život je zdravý, aktivní a naprosto uspokojující,“ usmívá se spokojená Maria.

A South Korean man living in Tokyo married a dakimakura, a life-sized cushion which has an anime cartoon girl drawn on it. The girl is Fate Testarossa from anime comic Mahou Shoujo Lyrical Nanoha. Local TV footage shows the man visiting a theme park with the cushion and going on a rollercoaster and a carousel ride. They then dine at a restaurant. Anime body cushions have become a trend with young men in Japan and Korea.
S polštářem jde i do restaurace.

Lee se ožení s polštářem

Aby dámy neměly pocit, že jsou v tom samy, je tu osmadvacetiletý Korejec Lee Jin-gyu. Oženil se s polštářem. Není to však obyčejný podhlavník, ale velký japonský dakimakura. Ty mívají až 170 cm na délku a slouží hlavně k tomu, aby měl osamělý člověk při usínání co obejmout.

Lee si pořídí polštář, na kterém je jeho oblíbená comicsová postavá Fate Testarossa. Během společně strávených nocí se zamiluje a začne ho sebou brát všude kam jde. „Objednává vždy jídlo pro sebe i svůj dakimakura.

Je jím úplně posedlý,“ prozrazuje servírka z jedné restaurace. Po šestileté známosti bere Lee svou milou do Japonska, kde je oddá shovívavý místní kněz. Nechybí svatební šaty ani novomanželský polibek.

Z výsměchu ostatních si nic nedělá. Jeho jedinou starostí je pračka. Protože s každým vypráním potisk bledne a ztrácí se.

Foto: pinterest.com, archiv
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články

Candy Soap to letos zabalí za vás
iluxus.cz

Candy Soap to letos zabalí...

Česká značka přírodní ručně vyráběné kosmetiky Candy Soap...
Cukrovkou trpí každá dvoustá kočka – Nemoc se ale nevyhýbá ani psům
epochalnisvet.cz

Cukrovkou trpí každá dvoustá...

Žízeň, časté močení a ztráta hmotnosti – to jsou...
Chodsko a Domažlicko: Za krásami zřícenin
epochanacestach.cz

Chodsko a Domažlicko: Za...

Kromě hradů, jejichž jména...
Nezvyklý případ slavných lovců duchů: Když manželé Warrenovi pátrali po Bigfootovi
enigmaplus.cz

Nezvyklý případ slavných lovců...

Je to scéna, při které zalapá po dechu i tak...
Rigatoni se slaninou
tisicereceptu.cz

Rigatoni se slaninou

Těstoviny se špenátem a slaninou...
Czech Space Week – startuje největší tuzemský festival kosmických aktivit
21stoleti.cz

Czech Space Week – startuje...

Za hranice Česka a ještě dál se...
Prováděli  římští legionáři na našem území tajné obřady na počest boha Mithry?
enigmaplus.cz

Prováděli římští legionáři na...

Stále další archeologické nálezy na našem území...
Kamarádka má děti s mým manželem
skutecnepribehy.cz

Kamarádka má děti s mým...

Naprostá náhoda odhalila...
Kdo je tajným milencem krásné Halouzkové?
nasehvezdy.cz

Kdo je tajným milencem...

Krásná rusovlávska Natálie...
Dveře MASTER – co kus to originál
rezidenceonline.cz

Dveře MASTER – co kus to...

Jsou synonymem pro nadčasový minimalistický design, tak...
Heboučké zachumlání
panidomu.cz

Heboučké zachumlání

Deky, plédy, kožešiny, televizní župany – nic není...
Stojí lásce v cestě Třeštíkova manželka?
nasehvezdy.cz

Stojí lásce v cestě...

Svůj vztah s TOMÁŠEM...