Skip to content
reklama

4x nejpodivnější svatby: „Berete si zde přítomnou… zeď?“

blank

Je to láska na první pohled. Svatební zvony znějí, nevěsta celá v bílém se rdí, jen oddávají je poněkud v rozpacích. Ještě nikdy neoddával mladou ženu a betonovou zeď.

Láska nemá hranic a Epocha vám představí několik velmi neobvyklých manželských svazků, které mají jednoho společného jmenovatele. Objektofilii. U lidí s touto diagnózou však nejde o žádný sexuální fetišismus, ale o skutečný emocionální vztah.

01_Eija-Riitta Berliner Mauer
Erika s kusem svého manžela.

Eija-Riita se provdá za Berlínskou zeď

Švédka Eija-Riitta Berliner Mauerová (*1954) se do slavné zdi, rozdělující Západní a východní Berlín, zamilovala když ji poprvé viděla v televizi. „Bylo mi sedm a od té doby jsem jí posedlá,“ přiznává. Když je jí třináct pochopí, že Berlínskou zeď miluje. Několikrát ji navštíví a protože zeď nic nenamítá, 17. června 1979 se za ni provdá. Tvrdí, že jsou si duševně blízcí a přiznává, že ač spolu mnoho času nestrávili, dokázala svou lásku vyjádřit i fyzicky.

„Líbí se mi ty dlouhé, štíhlé panely,“ přiznává a vysvětluje: „Třeba Čínská zeď je pěkná, ale na mě moc vypasená. Můj manžel je zkrátka víc sexy.“ V roce 1989 se však šokovaná Eija-Riitta se stává vdovou, když Němci zeď zbourají.

Od té doby už Berlíně nebyla. Žije v Lidenu na severu Švédska a zdá se, že je znovu zamilovaná. Do jednoho z místních plotů.

02_erika-la-tour-eiffel
Jen ten svatební polibek byl takový studený se železitou příchutí

Erika si bere Eiffelovku

Američanka Erika La Tour Eiffelová (*1972) se vdává po tříleté známosti. Bere si slavný výtvor Gustava Eiffela (1832–1923), kvůli kterému opustila svou předchozí lásku, sportovní luk Lance. Nejprve spí s mečem, japonskou katanou, díky níž se v roce 1993 ubrání znásilnění.

Později se její vášní stává lukostřelba a s milovaným lukem se stává mistryní světa a jednou z nejlepších amerických lukostřelkyň. Když se v roce 2004 setká s Eiffelovkou, zamiluje se na první pohled.

„Mám synestezii (sdružení smyslových vjemů – barevné slyšení, zvukové vidění) a do Eiffelovy věže jsem se zamilovala i kvůli tomu jak ji vidím,“ tvrdí Erika. Svatba se koná za účasti 12 přátel a Erika přijímá manželovo jméno.

Stále žije v San Franciscu, ale manžela pravidelně navštěvuje.

03_truck1
První orgasmus prožije s mrakodrapem, ale nakonec si vezme auto.

Maria se provdá za kamion

Američanku Marii Griffinovou nevzrušují muži ani ženy. Bojí se, že prožije život bez lásky a rozkoše. Na každou však někde čeká vysněný princ a ten její je chromovaný, má velkou řadící páku a pod kapotou spoustu koní.

Cesta k lásce není snadná. Nejprve Maria zjistí, že ji mnohem víc vzrušují objekty a věci než lidé. „První orgasmus jsem prožila, když jsem snila o mrakodrapu Chrysler Building,“ přiznává. Zamiluje se však do kamionu značky Ford a teprve poté najde sílu přestat předstírat náklonnost k mužům.

Koupí svého miláčka a provdá se za něj. Po svatební hostině, kde nechybí víno ani kvalitní nafta, spolu odjíždí na líbánky. „Náš sexuální život je zdravý, aktivní a naprosto uspokojující,“ usmívá se spokojená Maria.

A South Korean man living in Tokyo married a dakimakura, a life-sized cushion which has an anime cartoon girl drawn on it. The girl is Fate Testarossa from anime comic Mahou Shoujo Lyrical Nanoha. Local TV footage shows the man visiting a theme park with the cushion and going on a rollercoaster and a carousel ride. They then dine at a restaurant. Anime body cushions have become a trend with young men in Japan and Korea.
S polštářem jde i do restaurace.

Lee se ožení s polštářem

Aby dámy neměly pocit, že jsou v tom samy, je tu osmadvacetiletý Korejec Lee Jin-gyu. Oženil se s polštářem. Není to však obyčejný podhlavník, ale velký japonský dakimakura. Ty mívají až 170 cm na délku a slouží hlavně k tomu, aby měl osamělý člověk při usínání co obejmout.

Lee si pořídí polštář, na kterém je jeho oblíbená comicsová postavá Fate Testarossa. Během společně strávených nocí se zamiluje a začne ho sebou brát všude kam jde. „Objednává vždy jídlo pro sebe i svůj dakimakura.

Je jím úplně posedlý,“ prozrazuje servírka z jedné restaurace. Po šestileté známosti bere Lee svou milou do Japonska, kde je oddá shovívavý místní kněz. Nechybí svatební šaty ani novomanželský polibek.

Z výsměchu ostatních si nic nedělá. Jeho jedinou starostí je pračka. Protože s každým vypráním potisk bledne a ztrácí se.

Foto: pinterest.com, archiv
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články

Jak si napravit játra
panidomu.cz

Jak si napravit játra

Víme, že játra jsou jedním z...
Skončila znovu Simona Lewandowská sama a hledá nového milence?
nasehvezdy.cz

Skončila znovu Simona...

Říkalo se, že SIMONA...
Galetka s medovými fíky
tisicereceptu.cz

Galetka s medovými fíky

Galetky mají neuvěřitelné kouzlo. Jsou...
RODINNÝ BEZVA FEST.
epochanacestach.cz

RODINNÝ BEZVA FEST.

I letos se můžete těšit na rodinný...
Prsten z Atlantidy: Jediný pozůstatek bájné civilizace?
epochalnisvet.cz

Prsten z Atlantidy: Jediný...

V roce 1860 objeví francouzský egyptolog Marquis...
Ložnice v hávu přírody
rezidenceonline.cz

Ložnice v hávu přírody

Návrat k přírodě je trendem poslední doby a...
Certina zahalila své DS Action Diver do černé barvy
iluxus.cz

Certina zahalila své DS...

Hodinky DS Action Diver od značky Certina se...
Sociální sítě nás okrádají o spánek
21stoleti.cz

Sociální sítě nás okrádají o...

Vědci pátrali po příčinné souvislosti mezi zhoršující se kvalitou...
Podezřelá úmrtí nadějných vědců: Museli být umlčeni kvůli převratným objevům?
enigmaplus.cz

Podezřelá úmrtí nadějných vědců:...

Byli talentovaní, vzdělaní a považovaní za špičky ve...
Nedala jsem na řeči kamarádek
skutecnepribehy.cz

Nedala jsem na řeči kamarádek

Když jsem poznala Dana, byla jsem už...
Tajemství skotské hrobky Maeshowe: Ukrývá poklad nevyčíslitelné hodnoty?
enigmaplus.cz

Tajemství skotské hrobky...

Na skotském souostroví Orkneje se...
Podařilo se známému páru dokonale utajit rozvod?
nasehvezdy.cz

Podařilo se známému páru...

Vypadá to, že manželství...

Předplatné časopisu

Chcete znát odpověďi? EPOCHA je pro Vás jasnou volbou. Již 17 let pro vás mícháme koktejl toho nejzajímavějšího, co se kolem nás děje!

Zvolte variantu

Epocha