Skip to content

Íránská tisková agentura: Ameriku řídí mimozemšťané!

Íránská Fars News Agency, která sama sebe označuje za přední nezávislou tiskovou agenturu v Iránu, nedávno v dubnu 2014 oficiálně zveřejnila, že Američané spolupracují s mimozemšťany. Co je na tom pravdy?

V souvislosti s informací, že Američané spolupracují s mimozemšťany, Fars News Agency údajně vychází přímo z dokumentů americké Národní bezpečnostní agentury NSA, které odtajnil její bývalý zaměstnanec Edward Snowden (*1983). Ten nyní žije v Rusku, kde dostal azyl.

Edward Snowden, bývalý pracovník americké Národní bezpečnostní agentury NSA.
Edward Snowden, bývalý pracovník americké Národní bezpečnostní agentury NSA.

Podle íránské agentury se po analýze těchto dokumentů ruskou zpravodajskou službou ukázalo, že je americká politika poháněna cizí, patrně mimozemskou inteligencí. Vesmírné bytosti, které mají pocházet z úplně jiné galaxie, se tak údajně podílí na vládě nejmocnější země světa.

Sídlí v Bílém domě i mimozemšťané?
Sídlí v Bílém domě i mimozemšťané?

Národní bezpečnostní agentura NSA se údajně snaží zakrývat šokující skutečnost, že jsou Spojené státy americké řízeny dvěma vládami. Jednou, která byla oficiálně zvolena, a druhou, která pracuje skrytě.

V tomto případě se má jednat právě o vládu složenou z mimozemských bytostí. Vážně je Fars News Agency tak nezávislá, jak o sobě tvrdí? Může na jejím prohlášení být něco pravdy? Skutečně se v dokumentech, které Snowden zveřejnil, vyskytují informace o mimozemských bytostech, vládnoucích Americe?

Nebo Fars News Agency do světa vypustila nesmyslnou kachnu?

Že by se na vládě USA vedle Baracka Obamy podílely vesmírné bytosti?
Že by se na vládě USA vedle Baracka Obamy podílely vesmírné bytosti?
Foto: radiofides.com, nekonezumi.exblog.jp, w3bsecurity.com, itiniti.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Kuriozity
Zobrazit více …