Skip to content

4x luxusní šatníky slavných: Čím se chlubí Paris Hilton?

Dědička hotelového impéria rozhodně šetřit nemusí. A už vůbec ne na svém šatníku a jeho obsahu. Ve své nejskromnější roky utratí při nákupech v přepočtu 150 000 000 korun, v ty náročnější, kdy jí padne do oka víc módních kousků předních návrhářů, jde o částku prý až 420 000 000 korun!

Módní ikona mnoha žen se nakonec musí prodat vilku na Sunset Boulevardu v Hollywoodu, protože se do ní zkrátka nevejde! V Beverly Hills si konečně může dopřát šatník dle svého gusta. Na rozdíl od vzdušných šatníků mnoha slavných osobností, připomíná ten Parisin spíše trezor.

A tím také v podstatě je, alespoň v případě části určené šperkům.

Dědička hotelového impéria rozhodně šetřit nemusí.
Dědička hotelového impéria rozhodně šetřit nemusí.

Botníku, jehož luxusní skvosty hrají stejně jako v případě šatních skříní všemi barvami, vévodí značky Louboutin a Chanel. Parisin šatník překvapivě není laděn do růžových odstínů, ale prostoru dominuje kov a všudypřítomná zrcadla.

Prostor osvicuje masivní křišťálový lustr.

Eva_Longoria_Cannes_2015
Eva má šatník na míru, od Roberta Verdiho.

Časopis People ji pravidelně obsazuje na vysoké příčky v kategorii nejlépe oblečených osobností. Není se proto čemu divit, že charismatická modelka a herečka Eva Longoria potřebuje stylový šatník na své módní úlovky.

Navrhl jí ho newyorský designér a stylista Robert Verdi. Eva dává přednost ve dřevu vyvedené klasice. Její šatník tak působí až útulným dojmem. Své nedílné místo v něm má značka Hugo Boss, zejména modely kulminující na půl cesty mezi manažerskou klasikou a ležérním stylem.

wardrobe
Černá a bílá je její oblíbená kombinace.

Šatník Meredith Musselman, dcery ropného magnáta Jima Musselmana je precizně sestavenou galerií oděvního luxusu. 20 metrů dlouhá místnost v dallaské rezidenci přetéká oblečením a botami, kterým vévodí kousky Meredithiných oblíbených návrhářů.

Nejde o krátký seznam. Dominuje mu kalifornský mistr černo-bílých kreací Rick Owens. Rozmarná dědička ale nedá dopustit ani na klasiky od Alexandera McQueena, Narcise Rodrigueze, Dereka Lama, Martina Margiela, Alberta Ferrettiho nebo talentovanou návrhářku a dceru Paula McCartneyho, Stellu McCartney.

„Byla to oběť, ale jinak to nešlo,“ komentuje Meredith fakt, že šatníku padly za oběť dvě ložnice, chodba a koupelna. Dispozice společně s designéry plánovala dlouhých šest měsíců. Nakonec se rozhodla pro kombinaci světlého modřínového dřeva, lakovaných dvířek, bronzu, skla a nenápadných prvků z kůže.

Closet-PSL_9743-Version-2-1
Tři patra na šatník? Theresa je má…

Známá podnikatelka a filantropka Theresa Roemer z texaského Woodlandsu drží osobitý rekord. 280 metrů čtverečních velký šatník patří svou rozlohou k největším. Rozkládá se na třech podlažích propojených ladným točitým schodištěm.

Důležitější než prostory nasycené opojnou vůní parfému Portrait of a Lady od Frederica Malleho je však jeho obsah. Therese zde umístila svou sbírku více než 60 Birkinek a nespočtu Louboutinek. „Jiné boty nosím jen výjimečně,“ přiznává Therese, která podpatky zoufá jen v koupelně a posilovně.

V její šatníku ale najdete v něm také řadu věcí od značek jako Chanel, Fendi či Dior, ale i od Donny Karan a Toma Forda. „Můj šatník je mým útočištěm,“ přiznává Therese, která patra uspořádala podle toho, jak se obléká.

V horním jsou kožichy a klobouky, v druhém boty, oblečení a hlavně relaxační kout, kde si může dopřát sklenku šampaňského. Přízemí ukrývá šperky a hodinky. V srpnu 2014 se dům Roemerů bohužel stal terčem zlodějů.

Po části sbírky birkinek, špercích a také desateru hodinkách rolex policie stále pátrá. Škoda se odhaduje v přepočtu na 24 000 000.

Foto: frankidurbin.com, Diana Madison/youtube.com, Georges Biard/wikipedia.org
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Společnost
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články