Skip to content

Podmínky soutěže POŠLI JI DÁL

Pravidla soutěže Přečtěte svou Epochu a pošlete ji dál! Komu? To záleží jenom na Vás. Stejně tak si sami zvolíte, jakým způsobem budete přečtenou Epochu posílat dál. Podmínkou soutěže je záznam celého předávání.

Natočte nám, jak Epocha udělá radost někomu dalšímu, nebo využijte fotografie a selfies! Ať se rozhodnete pro jakoukoli formu záznamu, vše nám spolu s komentářem nahrajte do galerie na web www.epochaplus.cz.

Pro zařazení do losování o ceny je nutné vyplnit kontaktní údaje a potvrdit souhlas s pravidly. Bez těchto položek nebude možné zařadit účastníka do losování. Doba trvání soutěže: Soutěž začíná 1. 4.

2015 a končí 30. 4. 2015 včetně. V této době se můžete registrovat a vložit Váš příspěvek do galerie. O co se soutěží: Šedesát nejlepších předání, které vybere zástupce vydavatelství RF HOBBY, s.r.o.

, obdrží ceny na základě svého umístění. 1. – 3. místo roční předplatné tištěného časopisu (nebo prodloužení stávajícího) + ½ roční předplatné el. časopisu + 5 dárkových voucherů pro přátele 4. – 10. místo roční předplatné tištěného časopisu (nebo prodloužení stávajícího) + 1 dárkový voucher pro přátele 11. – 40. místo roční předplatné tištěného časopisu (nebo prodloužení stávajícího) 41. – 60. místo tričko Epocha Výherci budou o termínu způsobu předání cen vyrozuměni prostřednictvím uvedených kontaktních údajů do 30. 5. 2015.

Podmínky soutěže 1. Soutěž vyhlašuje a organizuje vydavatelství RF HOBBY, s.r.o.

2. Soutěž probíhá od 1. 4. 2015. do 30. 4. 2015 včetně. Do posledního dne tohoto termínu je možné soutěžit na www.epochaplus.cz. 3.

Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří se zaregistrují (uvedou kontaktní údaje), potvrdí souhlas s podmínkami soutěže a vloží své fotografie nebo videa společně s komentářem do fotogalerie na výše uvedené webové stránce, 4.

Zástupcem vydavatelství RF HOBBY, s.r.o.

bude vybráno 50 nejlepších soutěžících. 5. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci vydavatelství RF HOBBY, s.r.o.

a jejich rodinní příslušníci. 6.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na změny. 7. Výherci budou kontaktováni zástupcem vydavatelství RF HOBBY, s.r.o.

na základě poskytnutých kontaktních údajů a bude s ním domluven termín a způsob předání výhry. 8.

Při osobním předání výhry je výherce povinen potvrdit toto převzetí do 14 dnů ode dne oznámení termínu zástupcem vydavatelství RF HOBBY, s.r.o.

, který informuje o výsledku losování. 9. Pokud výherce do 14 dnů od prvního zaslání oznámení nepotvrdí převzetí výhry, bude vylosován náhradník.

Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena tak následně propadá ve prospěch organizátora. 10. Potvrzením souhlasu s podmínkami soutěže dává soutěžící souhlas se zasíláním informací týkajících se vydavatelství RF HOBBY, s.r.o.

a jeho partnerů na kontaktní údaje uvedené ve formuláři soutěže.

Ceny do soutěže Padesát vybraných výherců obdrží ceny na základě svého svého umístění. 1. – 3. místo roční předplatné tištěného časopisu (nebo prodloužení stávajícího) + ½ roční předplatné el. časopisu + 5 dárkových voucherů pro přátele 4. – 10. místo roční předplatné tištěného časopisu (nebo prodloužení stávajícího) + 1 dárkový voucher pro přátele 11. – 40. místo roční předplatné tištěného časopisu (nebo prodloužení stávajícího) 41. – 50.

místo tričko Epocha Výherci budou o termínu způsobu předání cen vyrozuměni prostřednictvím uvedených kontaktních údajů do 30. 5. 2015.